Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Вся історія України — це боротьба за волю і незалежність, за національне самовизначення ,право на свою мову,буття господарем на власній землі. І сьогодні,як в минулі століття Україна воює з Росією за самостійність. Наш народ став символом для світу волелюбності та нескореності.

Але маємо винести уроки з історії, аби не втрачати своєї державності. Передусім подолати самоїдство і розбрат, чвари та одвічну боротьбу "за булаву". Разом з тим маємо перестати довіряти лукавим вождям та лідерчукам, які обманом здобувають довіру народу,а потім сіють в цьому ж народі зневіру і розпач.

Далеко не будемо йти. Подивимося на наш Івано-Франківськ. Скільки було тут мерів і депутатів,які професійно спекулювали патріотизмом,а у висліді своєї діяльності виявлялися хабарниками, злодіями і політичними проститутками. Забудували все місто, включно з історичним центром, створили безлад з рухом транспорту, центр міста перетворили на суцільний базар. Замість пам'ятника Тарасу Шевченку на Вічевому Майдані збудували фонтан, відмили на цій будові мільйони. І тепер вечорами на цьому фонтані "бухають малолєткі", а вдень перехожим на Майдані віддавлюють ноги веломобілі, які діючий мер десять раз обіцяв забрати.

Час від часу до історичних дат тут зганяють держслужбовців на "народні віча" де мери-злодії та депутати-хабарники говорять про патріотизм. Про реальну люстрацію цих негідників навіть не йдеться. Реакцією містян на таке панування лжепатріотів стало обрання на проміжних виборах травня 2014 року людини не пов'язаної з міськрадівсько-виконкомівською мафією — Олександра Шевченка. Тому на теперішніх виборах запускається теза про "об'єднання всіх справжніх патріотів" проти Олександра Шевченка. За цією технологіє подейкують стоїть сам пан Льовочкін і його гроші.

Виходить що франківчани мають об'єднуватися проти людини, яка допомагала в лікуванні постраждалим на Майдані та в ході АТО. Яка хоче змін в місті. Яка першою почала говорити про "патріотів" Гаркота і Колковського чиї руки не здригнулися взяти хабар. Яку політичну силу представляють Гаркот і Колковський, яка сила має більшість в міськраді годі нагадувати. Навіть підтримувана Шевченком справа реконструкції вулиці Набережної наштовхнулася на протидію муніципальної мафії — комунальники почали рити Набережну під приводом заміни газо і водопровідних мереж. Не допомогло і втручання нового голови ОДА Олега Гончарука, якого потихо покусують батьки міста, закликаючи лукаво і по фарисейськи при цьому до єдності.

Кажуть, що ці батьки міста нещодавно мали зустріч з паном Льовочкіним і отримали настанови: стояти на смерть проти Шевченка. Що ж робити простим людям. Тим всім містянам незадоволеним "найпатріотичнішою" міською владою та династією мерів-злодіїв? Отим вічним бардаком в Івано-Франківську? Йти на вибори та на зло всім політичним шулєрам і комбінаторам голосувати за Шевченка.

Стане Шевченко народним депутатом — згуртує команду нових людей,яка докорінно поламає корупційні схеми в місті. З повагою до учасників АТО, які претендують чи претендували на мандат депутата ВР від Франківська зазначимо, що сотні наших краян були в АТО, зазнали поранень. Але не роблять з участі в АТО трамплін на вибори. Тому, хто має мозок хай думає. А ми переконані, що головний бій за Незалежність — це вибори 26 жовтня. "Опозиційний блок", "Сильна Україна", КПУ і інші подібні сили мають бути відкинені на політичний смітник разом з льовочкіними, шуфричами, тігіпками, хорошковськими і сімонєнками...

А для Франківська 26 жовтня — це бій проти тих що вічно привладі в місті та маючи цю владу угробили місто. Тому кожен голос за Шевченка — це постріл в безгосподарність, містечкову корупцію і хабарництво і це врешті підтримка справжньої люстрації про, яку так багато говорять останнім часом.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020