Портал Українського Націоналіста

Субота, 16 січня 2021

Вибори на Донбасі неможливі, поки звідти не вийдуть російські війська і терористи. А важливою умовою переговорного процесу є обов’язкове збереження територіальної цілісності України – жодних поступок нашими територіями.

Про це у своєму виступі заявив нардеп Ігор Палиця під час обговорення звернення Волиньради до центральної влади та президента щодо так званої формули Штайнмаєра.

Зокрема, ексочільник Волинської облради зазначив, що вона завжди першою ставала на захист інтересів України. Зокрема, саме Волиньрада прийняла перше звернення щодо недопущення легалізації торгівлі з окупантами.

Разом з тим він зазначив, що нам невідомий зміст переговорів представників президента, зокрема Леоніда Кучми, які ведуться у Мінську, а тому не володіємо всебічною інформацією щодо переговорного процесу.

Ігор Палиця пригадав, що саме минуле керівництво держави довело до того, що ми себе дозволили втягнути в Мінські домовленості. Адже замість того, щоб «залишити терористів в Слов’янську, їх звідти випускають і чотирьохкілометрова колона заходить в Донецьк».

«Ягуар» та «Альфа» були направлені щоб повернути захоплені адміністрації, в Харкові, де за це відповідав Аваков, все швидко зробили. А в Донецьку і Луганську – відкликали, хоча була можливість без крові прибрати тих, хто захопив адміністрації», – пояснив Ігор Палиця та додав, що аналогічна ситуація була і в Криму.

З його слів, не варто жорстко висловлюватись щодо президента, адже ми бачимо, який політичний спадок йому залишився від минулої влади, Європа і світ давно втомились від України.

«Волиньрада має застерегти владу, аби ми не здавали наших територій. Ніяких виборів, поки звідти не підуть терористи і російські війська. Після нормандської зустрічі ми побачимо, що це за формула і її зміст. Але ми або контролюємо ці території (Донбас, - ВН) або від’єднуємо, ізолюємо, і хай самі загинаються, якщо не вірять в Україну і не хочуть в ній жити!», – резюмував Ігор Палиця.

https://www.volynnews.com/

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020