Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Минулого тижня двох найбрехливіних чухраїнських політиків Шуфрича та Ляшка було вдарено яйцем. Вони перейняли естафету головного кабана-хряка Віктора Фьодоровіча Бандюковича.

І знову мова зайшла про тупі та гострі предмети. А Ляшко заявив,що в нього стріляли. "Мать твою за лапу" Олєжка Ляшко, ну який дурень на тебе кулю витрачатиме? Раз мало не прибили кулаком в Раді, то на перший раз досить.

Народ відчуває фальш політиків. Кого закидують яйцями, кого пхають у сміттєвий бак. Людям надоїло, що всяке одоробло з депутатським мандатом має їх за лохів. Люди мають право висловити свою позицію і таким чином. Це досить гуманно. Бо інакше справді можуть взятися за зброю. Терпіння людське не безконечне. І випробовувати його нікому не слід.

Якщо ж подивитися, що спільного у Шуфрича і Ляшка окрім любові до грошей то це блазнювання, ница брехня і зневага до людей. По їх промовах відчувається, що вони брешуть, самі розуміють, що брешуть і думають, що їм мають вірити. Тому отримували і будуть отримувати "на горіхи". І це справедливо!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020