Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Останніми днями з наближенням виборів спостерігаємо жорстке взажмопоборювання та самоїдство політичних сил,що утотожнюють себе з патріотами і державниками. Тим часом комуністи, «Сильна Україна», «Опозиційний блок» тихо, але впевнено повзуть до нової Верховної Ради.

Так від бандерівської Івано-Франківщини в списку КПУ балатується троє осіб, від «Сильної України» — п'ятеро франківчан, ще ряд від «Опозиційного блоку», Союзу лівих сил , тощо. А тим часом мер-корупціонер Анушкевичус таврує справжніх патріотів та повчає патріотизму тих людей котрі з 1990-91 року в перших лавах борців за Україну.

Чи не соромно нам,що ще вчора ми кричали, що ось вже зараз комуністів заборонять, а тепер комуністи відверто поширюють свої рекламні ролики і не криючись ведуть свою діяльність. Недолугі наші політики, які під час Майдану торгувалися з Януковичем і Клюєвим нездатні об'єднати народ. Вони думають про «кормушку». Ніхто із стовпів режиму донецького зека так і досі не покараний. Реванш темних сил не примара, а реальність.

Ми загрались у вибори. Війна ж триває. Окупанта на Сході зупинив озброєний в добровольчі батальйони та нацгвардію простий народ,прості хлопці,що пішли в армію.В супереч зрадливим паркетним генералам та запроданцям-литвиним. Тому реванш «януканів» може зупинити лише народ. Якщо нова Верховна Рада буде корумпована і недієздатна — люди її розженуть за грузинським сценарієм часів протистояння Шеварднадзе-Саакашвілі. Тому голосуючи за тих чи інших політиків маємо розуміти, що останнє слово не за ними, а за нами. Пам'ятаймо про це.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020