Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Завершилися парламентські вибори.Позитивом є те, що в перше за всю історію України у ВР не буде комуністів. Також відсіяли українці таку погань, як Тігіпко з Хорошковським,що іменувалася "Сильною Україною". Поменшало і псевдопатріотів.

Колишня комуністка "Орлиця", несамовита Ірина Фаріон програла на мажоритарному округу у Львові. Ми пам'ятаємо, як вояжі пані Фаріон на Донбас, з відверто деструктивною і ксенофобською лінією у часи Януковича щедро висвітлював телеканал "Інтер" створюючи таким чином для націоналістів реноме дикунів, ультра-екстремістів та відлякуючи від них простих людей. Програла і пані Сех. Бізнесові оборудки та нездале керівництво Львівською ОДА зіграли не на користь пані Сех.

Корупційні скандали в місцевих радах Галичини, де "Свобода" має більшість, зменшили довіру до неї. Але "Пупс"-Кривецький всетаки зазодить у ВР за списком "тягнибоківців". Образно можна сказати, що Львівський мер Андрій Садовий і його "Самопоміч" потіснили партію Тягнибока з Галицької ніші. Здобув Садовий перемогу і в Києві. Не можна не згадати і напади проти Садового Івано-Франківського мера-корупціонера, очільника обласної УНП (технічної партії Клюєва) Віктора Анушкевичуса (прозваного франківчанами "Балбєсом Анчоусом") та 21-ї громадської організації (насправді фіктивних лавочок) спрямовані проти Андрія Садового. Бо Садовий нагадав Анушкевичусу про Івано-Франківських корупціонерів Гаркота і Колковського.

Саме з Анушкевичусом і провокаторами з УНП повязують масове поширення на Прикарпатті за день до виборів брудних і чорнопіарних газет проти "Самопомочі" Андрія Садового. Позитивним для Прикарпаття є перемога Олександра Шевченка та Ігора Насалика. Якби не ці двоє то Блок Петра Порошенка набрав би на Прикарпатті, як то кажуть "гулькін нос". Поскільки місцевий штаб Блоку Порошенка тільки прохдав та розкрадав партійні гроші і фактично було таке враження, що цього штабу взагалі не існує. Думаємо висновки не забаряться.

Програш єрємєєвської тушки Донія по Коломиї є дуже знаменний і став можливим завдяки об'єднанні інших кандидатів навколо Юрія Тимошенка. Не остання роль в перемозі останнього відіграло те, що за нього зняв свою кандидатуру популярний місцевий політик Юрій Романюк.

В цілому Прикарпатський політикум та його еліти очікують серйозні зміни. ОУН, яка активно підтримувала двох переможців виборчих перегонів на прикарпатті Олександра Шевченка у Івано-Франківську та Ігора Насалика в Калуші (чого вартий лише знаменитий виступ Віталія Цаповича по Калуському телебаченні, який калушани розбирають на цитати) показала потребу забрати монополію на націоналізм у "Свободи", згуртувати якісно нову ідейну бандерівську команду на позиціях традиційного українського націоналізму з наступним виходом цієї команди на Київський рівень.

В цілому вибори та їх результати слід прийняти як належне та не забувати, що життя триває після виборів. Триває російська агресія на Сході.Мерзнуть в окопах наші вояки. Гинуть кращі з кращих синів України. Кацапи не відмовляються від ворожих планів стосовно нашої Вітчизни. Тому боротьба за нашу самостійність і незалежність після виборів ВР має бути продовжена і активізована. Довершена люстрація "януканів". П'ята колона в особі "Опозиційного блоку" таки присутня в парламенті. Агентура Путіна і надалі вестиме свою чорну справу проти України в новій ВР. Гуртуймо всі істинно патріотичні сили в обороні України. Бо український народ чекає від політиків рішучого чину на ниві національного державотворення.