Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Нескорену Націю часто запитують: чи не за багато уваги ми приділяємо особі Олександра Шевченка та чи не надто часто і голосно говоримо про його підтримку? Відповідаємо. З особою Олександра Шевченка пов'язане майбутнє нашого Івано-Франківська, його громади, а в світлі деяких останніх подій Олександр Леонідович стає політиком всеукраїнського штибу, проти якого кинули багато сил і ресурсів «сильні світу сього».

З Шевченком пов'язує свої надії і сподівання більша частина Франківчан. І нам не байдуже до надій громади міста та його будуччини.

Шевченко вдруге виграв вибори депутата ВР від Франківська. Середовище ОУН і Нескореної Нації послідовно його підтримувало і в 2012 році коли виграв Сич, і на проміжних виборах травня 2014 року і на дострокових виборах ВР 26 жовтня 2014 року.

Нам найбільше імпонує те, що Шевченко протиставився старим місцевим псевдопатріотичним елітам. Людям які монополізували право на патріотизм та любов до України, а самі маючи в краю владу десятиліттями обкрадали під гучні ура-патріотичні виступи краян (маленький приклад арешт в 2012 році міських депутатів-хабарників та справа Гаркота-Колковського, яка невідомо чиїми зусиллями спущена на тормоза).

Шевченко успішна людина, яка зробила себе сама і не є залежною від злодії з місцевого «білого дому», він має добру волю, ресурси і можливості змінити кардинально ситуацію в Івано-Франківську. І це ми побачимо на наступних місцевих виборах. Його ненавидять колишні і теперішні мери-злодії бо їзнє споконвічне корито — міська господарка буде від них забрано. Його ненавидить сірий кардинал Януковича Льовочкін бо Шевченко відверто і по-чоловічому дав відкоша Льовочкінській маріонетці Ляшку. І бачимо, що на Прикарпатті та у Франківську зокрема, Радикальна партія Ляшка зазнала краху на виборах.

Тому низка чинників і обставин, а головне корисний інтерес різних політичних середовищ об'єднав проти Шевченка цілу когорту різношерстої публіки. Але в них нічого не вийшло. Бо можна маніпулювати свідомісттю великої кількості людей. Та всю громаду Франківська обдурити не можна. І більша її частина повірила Шевченку.

Кажуть, що Шевченко всіх купив. Кого всіх? Більшу частину виборців? Бойового комбата Березу? Героя України Павличка? Сивочолого оунівця Сливінського? Мустафу Джамільова і Марію Матіос котрі його підтримали? Так Шевченко дає великі кошти на благодійність. На допомогу українцям: майданівцям, бійцям АТО, інвалідам, чорнобильцям, старим бандерівцям... Але це його хрест і заповіді Божі, які він виконує допомагаючи ближньому.

У Франківську чимало багатих людей. Власників базарів, будівельних фірм. Подивіться на автопарк, який збирається коло «білої хати» під час обласної чи міської сесії. Чи ті всі небідні депутати і бізнесмени наслідують благодійність Шевченка. Опоненти називають його «гречкосієм». Ви бачили ту гречку, що роздає Шевченко? Він був комуністом чи регіоналом?

Але досить про це. Нам важливий вибір Франківчан. 

З повагою ставимося і до Петра Шкутяка, як пораненого в боях з кацапами і сепаратистами. Так само висловлюємо свою повагу понад півторасотні пораненим нашим краянам у тій війні на Сході України.

Ми не називаємо виборців, що голосували за Петра Шкутяка «дрібним шутром чи щебенем», як щось подібне натякав один доморощений дурачок-політоЛОХ на Курсі виборцям Шевченка. Люди все розставили на свої місця. Навіть як їм в день виборів позаліплювали під'їзди стилізованими під кампанію Петра плакатами.

Народ не купиш на макуху. Все стало на свої місця. Тепер головне закріпити цей вибір на наступних місцевих виборах. А Шевченку — примножити добрі справи для міста. Бо писав вже інший Шевченко — Тарас Григорович, Великий Кобзар (пам'ятника якому гідного його величі колись дочекає і Франківськ): «Діла праведних оновляться, діла злих загинуть».

Ну а на завершення, щоб не бути такими серйозними і суворими уявіть собі на мить, як у новій ВР Шевченко разом з Ярошем гамселять Льовочкіна, Шуфрича і Ляшка. Дрібничка. Але приємно.