Портал Українського Націоналіста

Субота, 16 січня 2021

У соціальних мережах показали фотографію, яка стане важким ударом по російській пропаганді.

На знімку 1919 року український держава не тільки офіційно іменується Україна, а й має великі кордону, включно з Кримом і Кубань, які на даний момент знаходяться під контролем Росії, інформує  Діалог.UA.

Знімок був опублікований одним з користувачів соціальних мереж і викликав ажіотаж читачів. На ньому зображена група людей в українських народних костюмах на тлі карти України.  При цьому чітко видно, що Кубань і Краснодар знаходяться в межах України. До того ж автор зазначив, що на цей момент офіційно СРСР ще не створений. Користувачі відзначили, що цей знімок стане справжнім ударом по російській пропаганді.

У соціальних мережах показали фотографію, яка стане важким ударом по російській пропаганді. На знімку 1919 року український держава не тільки офіційно іменується Україна, а й має великі кордону, включно з Кримом і Кубань, які на даний момент знаходяться під контролем Росії, інформує Діалог.UA.

Знімок був опублікований одним з користувачів соціальних мереж і викликав ажіотаж читачів. На ньому зображена група людей в українських народних костюмах на тлі карти України. При цьому чітко видно, що Кубань і Краснодар знаходяться в межах України. До того ж автор зазначив, що на цей момент офіційно СРСР ще не створений.

Користувачі відзначили, що цей знімок стане справжнім ударом по російській пропаганді. "1919 рік. СРСР ще немає, а Україна вже є. І в кілька більших межах ... Головне, не показуйте ваті! "- пише опублікував знімок користувач.

Як раніше повідомляв Діалог.UA, під час переговорів в "нормандському форматі" в Парижі російський президент Володимир Путін погодився з тим, що Крим є територією України. Нагадаємо, український лідер Володимир Зеленський підкреслив, що армія України обов'язково поверне окуповані Донецьк, Луганськ і Крим.

"1919 рік. СРСР ще немає, а Україна вже є. І в кілька більших межах ... Головне, не показуйте ваті! "- пише опублікував знімок користувач.

Як раніше повідомляв Діалог.UA, під час переговорів в "нормандському форматі" в Парижі російський президент Володимир Путін погодився з тим, що Крим є  територією України. Нагадаємо, український лідер Володимир Зеленський підкреслив, що армія України обов'язково поверне окуповані Донецьк, Луганськ і Крим.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020