Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

«Ех, Вітя, Вітя... нас на бабу проміняв» — кажуть «кєнти» діючого мера Івано-Франківська базарні генерали та будівельні барони,за гроші яких Віктор Андрюсович Анушкевичус прийшов вперше до влади у Івано-Франківську 2006 року "задавивши" ставленика тодішнього мера Зеня Шкутяка Олега Синютку.

Сьогодні люди які були «кєнтами» Анушкевичуса та навіть першими заступниками в мерії Андрюсовичу «на фіг нє нужни»  і кадровою політикою мерії,і політичними респектами Андрюсовича заправляє його дружина Ліда. Як Раїса Максимовна Горбачова заправляла в ЦК КПСС Михаїлом Сєргєєвічєм Горбачовим. Дотичні до підноготної міської влади Франківська стверджують, що саме через поради пані Ліди Анушкевичус посварився і з Олександром Шевченком, і з Андрієм Садовим, а зараз, ще й криво дивиться на Олега Гончарука. Об'єднавши свої зусилля з Олександром Шевченком Анушкевичус міг чимало доброго зробити для міста та завбезпечити собі втретє посаду міського голови. «Згода будує, а незгода руйнує» — каже українське прислів'я.

Анушкевичус очевидно мізгує,що тримає «золоту акцію» в можливому протистоянні на наступних міських виборах між Петром Шкутяком і кандидатом,що його підтримуватиме Олександр Шевченко... «А фіг вам», як казав пес Шарік коту Матроскіну в мультфільмі «Канікули в Протсоквашино».

Хай вас навчить рахувати великий математик Степан Волковецький. Додайте голоси Анушкевичуса і Васі Поповича на проміжних виборах травня 2014 року і подивіться на те, що надзусиллями набрав підтримуваний ляшківцями, тягнибоківцями та анчоусами Петро Зінов'євич Шкутяк, що ця математика вам говорить? Окрім того до весни 2015 року коли очікуються місцеві вибори соціологія в місті поміняється в гіршу для Анушкевичуса і його попередників мерів-злодіїв та партії Пупса і Морди та Гаркота і Колковського сторону.

В Анушкевичуса немає друзів. Є пані Ліда, яку до політики (кулуарної чи реальної) неможна підпускати на гарматний постріл, є богуші-боровичі, когорта придворних блазнів з міськвиконкому котрі здадуть Анушкевичуса, як склотару в кіоск при першій же можливості, аби вислужитися перед майбутнім переможцем виборів мера. Є тимчасові попутчики зі "Свободи», які закралися в міськраді, перспектива яких теж примарна.

Анушкевичус вже двічі програв. Коли сам прикрившись іменем Порошенка (якого нині «обсирає») балатувався у ВР на проміжних виборах травня 2014 і тепер 26 жовтня коли підтримав Петра Шкутяка. Народ не вірить Анушкевичусу, не слухає його. Ім'я Віктора Андрюсовича асоціюється з усіма негараздами в Івано-Франківську. Додамо — справедливо асоціюється.

Перспектива «благородного сімейства» керівних Анушкевичусів є дуже нерадісною. Або пан мер перестане бути маріонеткою дружини і вийде на діалог з людьми, міськими політичними та суспільними елітами (а не тими фіктивними громадськими організаціями, що їх визбирує мітинговий директор Ігор Кінаш), діючим нардепом О. Шевченком, всіма тими кому не байдужа доля Івано-Франківська, або залишиться пан Анушкевичус найбільшим непорозумінням та помилкою в історії міста Франкового у ХХІ столітті.