Портал Українського Націоналіста

Субота, 06 червня 2020

Відмічаємо світлі постаті й історичні чини, щоб вказати на героїку української нації, щоб зачерпати з них моральної сили для дальшої боротьби за здійснення мети нації: відвоювання Української Самостійної Соборної Держави й розвал російської імперії усіх барв на національні суверенні незалежні демократичні держави в етнографічних кордонах поневолених народів.

Хто топче і зневажає героїку нації - заперечує її саму, бо немає нації без героїв, без їхніх могил, що з них наша слава і наша воля променює.

Недаремно плекає наш народ культ могил і сипле їх, хоч окупант їх руйнує, але завжди наново з'являються вони.

Великі постаті бувають будителями народу, а історичні чини нації, її творчі вияви масового героїзму засвідчують, що недаремно йшли на муки діди в боротьбі, але за ті самі ідеали підуть і правнуки.

Нація це духова єдність, якої не розірвати, якщо її сини і дочки живуть тими самими ідеалами і вирощують ті самі культурні цінності та зберігають ті самі традиції. Це єдність поколінь - живих, мертвих і ненароджених,чяк вчив нас Великий Тарас.

Шевченко – це була унікальна постать не тільки в історії України, але й може в історії людства, яка єднала в собі три найвищі елементи Людини-Велета, елементи Ґенія, Героя і національного Пророка.

"Вставайте, кайдани порвіте і вражою злою кров’ю волю окропіте" - його бойовий клич для нас сьогодні. Як же актуальний, як же гостро необхідний!

Прийшли пробойовики його визову московському окупантові – Микола Міхновський з його: "Геть від Москви! Самостійна Україна-наша,Мета"!

Прийшов Степан Бандера, якому сьогодні віддаємо нашу шану й прославу, який став дороговказом на тернистому шляху нації і своєю смертю, своїм-довгі десятиліття кожночасним риском життя став символом сучасної визвольної боротьби нації!

Його імени лякається Москва, бо з ним і очолюваною ним довгі роки Організацією народ ототожнює безкомпромісову всенародню боротьбу проти всіх окупантів України, зокрема ж проти москалів - відвічних ворогів України. Революційна ОУН - це дороговказ і орієнтир нації у наш грізний час!

25 років минуло від геройської смерти Степана Бандери, його діло зростає, охоплює все ширші кола народу, зокрема ж молоде покоління і підтверджує, що ніколи кров пролита за Батьківщину не є даремною.

Це засвідчують герої Карпатської України, борці з усієї соборної України у тому полк.Михайло Колодзінський, Зенон Коссак, пізніший Головний Командир УПА ген.Роман Шухевич, провідні члени ОУН, воїни Карпатської Січі, оборонці Срібної Землі!

У найновішому періоді Української Державности, започаткованому Державним Актом 30 Червня 1941 р., що тривала одне десятиліття, – у державно-революційній конструкції - Українського Державного Правління - ОУН під проводом Степана Бандери - УПА під головним командуванням ген.Романа Шухевича - Чупринки і Української Головної Визвольної Ради, верховного, провідного органу українського народу, всенаціонального визвольно-революційного центру – УГВР під проводом члена УДП Романа Шухевича-Лозовського продовжувала у заступстві арештованого Державного Правління його діло.

Коли сьогодні вшановуємо КОНОТОП і великого гетьмана Виговського, переможця над московськими наїзницькими ордами - це свідоцтво, що нарешті дух меншевартости зникає у нас усіх, коли ми святкуємо наші перемоги над москалями! Це скріпить нашу силу до все гострішої боротьби без страху перед   непереможністю північних загарбників.

Коли у нас дух відваги і віра у нашу українську правду будуть кріпшати – ми непереможні!

Недаремно Москва так злякалася перших ластівок перемоги наших ідей у вільному світі, коли в Конгресі ЗСА і Білому Домі відмічувано за участю президента Реґена, віцепрезидента Буша, амбасадорки Кіркпатрик і голови АБН, Тиждень Поневолених Націй і 40-річчя АБН, чи річницю Державного Акту 30 Червня 1941 р. і 40-річчя УПА.

Президент Реґен сказав м.р.: "Ваша боротьба це наша боротьба. Ваша мрія є нашою мрією. Ви є сумлінням вільного світу. Ви колись теж будете вільні" і назвав виразно Україну на першому місці, дальші Угорщину, Польщу, Чехо-Словаччину, В’єтнам ...

Вся большевицька преса, телебачення, радіо, передавали пресову конференцію з Києва 22 листопада 1983 року у сорокріччя АБН, де КҐБ намагався скомпромітувати ОУН і АБН, але рахунок не вдався. Москва сама себе зловила у свої сітл так, як тепер, коли виразно заявила, що через відмічування Тижня поневолених націй у липні і демонстрації еміграцій української й інших поневолених народів - в Лос Анджелес не прийме участи в Олімпіяді.

Страх Ґоліята озброєного по зуби атомовими спорудами і ракетами перед Давидом

ІДЕЇ І ПРАГНЕННЯ ВОЛІ СИЛЬНІШІ ЗА АТОМОВУ ЗБРОЮ! ВОНИ МИТА НЕ ПЛАТЯТЬ І ПРОНИКАЮТЬ ЗА ЗАЛІЗНУ ЗАСЛОНУ і з сердець народів і людей промінюють, як радіоактивні проміння, і є смертоносні для московських тиранів, для їхнього панування над народами.

Черненко виразно признався, що найбільша загроза для імперії і комуністичної системи - це визвольний націоналізм і релігія!

Якщо,за словами Черненка, немає соціяльного для них підложжя, то чому Москва так боїться наших ідей?! Мертвих не б`ють!

Нічого не поможуть Москві її диверсії, переферійні, чи заступчі війни, вигортання каштанів з вогню чужими руками, розклад західніх суспільств, топтання й обезцінювання християнства, націй, їхніх традицій і героїки, не поможуть у час руйнування нашої культури культобмани і їх трубадури на Заході навіть серед українців ще й у п’ятдесяту річницю готового народоубивства мільйонів в Україні, в п’ятдесяту річницю пострілу національного героя Микола Лемика в обороні мільйонів. Завжди перемагатиме дух Шевченка з його Кавказом:"Борітеся,поборете,Вам Бог помагає"!, - дух Міхновського, Коновальця, Бандери, Шухевича, Коссака, Колодзінського, Лемика, дух Мазепи, Виговського, дух Конотопу, Крут, Базару, дух воїнів УПА, у бою з якими впав російський маршал Ватутін, один з катів України, дух командира-героя Хріна, що післав в небуття ген.Свєрчевського, погромщика українського населення, перемагатиме дух творців ОУН-УДП-УПА-УГВР!

Віддаймо поклін сьогодні д-р Володимирові Горбовому, одному з найбільших борців-націоналістів нашого часу, який щойно відійшов від нас у вічність невідомо якого смертю!

Згадаймо Олексія Тихого і Володимира Івасюка - мучеників за волю України!

Завжди пам'ятаймо осліпленого московськими тиранами Юрія Шухевича,

який понад 30 років карається на московській каторзі за вірність ідеалам свого великого батька - Безсмертного Генерала!

Борімося усіми засобами і протестуймо проти московського терору, народо - і людино-вбивства!

Хай живе новий Конотоп, який покладе остаточно кінець московській імперії варварів і комуністичній системі!

Хай живе вічно серед нас дух Степана Бандери, всенароднього Героя України та нашого новітнього Святослава Хороброго Тараса Чупринки!

Київ проти Москви! Св.Софія і Св.Юр проти Кремля!

Слава Україні!  Слава Героям!

Ярослав Стецько Голова УДП, Голова Проводу ОУН