Портал Українського Націоналіста

Субота, 06 червня 2020

Паніка, яка роздувається у світі з коронавірусом, керується та має глибокі корені. Вірус штучно створено і він не викликає тієї летальності, яка очікувалася.

Але паніка роздувається ЗМІ, додатково посилюється в розумах людей, які дивляться телевізор, через створений колективний страх. Ті хто за лаштунками намагаються вийти з глобальної кризи, через штучно створену й роздуту проблему. Щоб посилити контроль над людьми, зрушити економіку, вкинути багато країн в хаос, до виживання й привести людство до нового світового порядку.

Люди, переставши працювати, не зможуть створювати продукцію. Не створюючи товари й послуги, руйнуються технологічні ланцюги, руйнується економіка. Товарів меншає, а їсти потрібно і люди змагатимуться за виживання.

І тоді саме час вводити диктаторські глобальні інструменти, запускати економіку нового типу, цифрову з тотальним контролем, змітаючи всі закони, права людей старого світу. Новий світовий порядок, до якого ведуть еліти. Лю-цифер – люди цифри. Цифровий світ. Війну запустити не вдалося, їм завадили. Точніше, не дали Зверху. Зараз розкручують спектакль з пандемією. Спроба остання. ЗМІ належать елітам і тому, через ТБ і соцмережі розкручується паніка. І люди своїм мисленням, своїми страхами починають впливати на простір, чим самі створюють деструктивний сценарій.

Еліти не в стані це змінити, але керуючи свідомістю людей, створюється поле колективного розуму, яке формує потрібний елітам сценарій, розвитку подій.

Ми самі допомагаємо створити світ, в якому нас намагаються зробити рабами, включивши глибше в матрицю. У такій ситуації, коли люди виражають свою волю і роблять свій вибір, навіть обманюючи, Вищим складніше впливати на події. Пам'ятайте це. Тому пандемія – це інформаційна, психологічна війна проти людини. З намаганням зупинити процес розвитку і поневолити людей. Підготовку завершено, тепер влада світу прагне реалізувати намічене.

Світ змінюється однозначно і безповоротно – це час змін. Але в якій реальності будуть жити люди, вони обирають самі. Вібрації світу зростають й в еліт реалізувати плани не вийде. Їм не дадуть. В останній момент все піде не так. Бачив інший сценарій. Але Всесвіт багатовимірний й багатоваріантний. І кожен сам обирає в якій реальності жити. Як це можливо? Хіба можуть існувати різні сценарії реальності, які відбуваються одномоментно? І що хіба можна жити в різних її проявах? Можливо. Але ця тема глибша. Що робити? Потрібно оберігатися, як в моменти поширення грипу. Але раннє потепління сприяє швидкому одужанню й приходу весни – розквіту. Головне, щоб сльота не залишалася в розумах людей, а засяяло Сонце. І не реагуйте на інформаційні вкиди, це спектакль. Краще ТБ взагалі не дивитися, хто ще не викинув зомбоящик.

Прислуховуйтесь до свого серця, будьте більше під сонцем, на природі, біля моря. Створюйте острівки безпеки. Хто працює в групах, проводьте колективні медитації й молитви на прихід Світла в наш розум, в наш світ і розуми тих, хто тут живе. Об'єднуйтесь. Будьте терплячими. Ця ситуація може нас зблизити. Використаймо її правильно й на благо?!

Щастя та добра ВСІМ.

Джерело