Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 30 липня 2021

Дорогі виборці Бурштинської ОТГ! Організація Українських Націоналістів просить Вас проголосувати на виборах 25 жовтня 2020 року за Андрія Іваськіва, як майбутнього Голову Бурштинської ОТГ!

Андрій Іваськів - патріот конкретних справ, чимало власних коштів передав на лікування людини - легенди, найстаршого на території Івано-Франківської міської ради ветерана ОУН і УПА, Почесного Голови ОУН 94 річного Іллі Сливінського, який особисто знав Провідника ОУН Степана Бандеру. Ілля Сливінський 12 дитина в сім'ї більшість якої загинула за Україну, сам Ілля пережив розстріл й лише Божим Чудом лишився живим. Нині мешкає в селі Микитинці ІФ міськради де відкрив пам'ятники Степану Бандері, Лесі Українці, Скульптуру Ангела Охоронця, який благословляє дітей біля школи Микитинців, а також першу в ІФ капличку УГКЦ в часі виходу Церкви з підпілля.

Якби не допомога Андрія Іваськіва Іллі Сливінського, якому потрібні вартісні ліки не було би давно серед нас....

Коштом Андрія Іваськіва нашим побратимам передано чимало допомоги на фронт, видано брошури про Степана Бандеру поширені на Сході України....

Сам Андрій на тім не рекламується, але ОУН має це сказати!

Чи не тому провокатори, агенти ФСБ РФ, куплені мафіянтами чорнороті технічні кандидати поливають брудом Андрія Іваськіва. Але ОУН закликає Вас не вірити фарисеям від політики й підтримувати Андрія Іваськіва та його команду.

Ваш бюлетень - це Ваша зброя. Аби поцілити у ворогів і зрадників, провокаторів й негідників, відстояти справжній український вибір ГОЛОСУЙТЕ ЗА АНДРІЯ ІВАСЬКІВА!

Віталій Цапович, Ініціатор відкриття першого в Україні пам'ятника Герою України та Провіднику ОУН Степану Бандері в Старому Угринові рідному селі Степана Бандери 14 жовтня 1990 року (30 років тому ще за часів совдепії) Голова Організації Українських Націоналістів (ОУН)

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020