Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 30 липня 2021

Шановні виборці Надвірнянської ОТГ! 25 жовтня Ви маєте обрати найдостойнішого кандидата на Голову Надвірнянської ОТГ. Організація Українських Націоналістів закликає Вас підтримати Зіновія Андрійовича.

Не будемо писати багато тексту. Найкраща агітація - це конкретні справи. Будучи міським Головою Надвірної Зіновій Андрійович і його команда чимало зробили для рідного міста.

Сьогодні пан Зіновій готовий відмовитися від депутатства у ВР та повернутися для праці на подальшу розбудову Надвірнянської ОТГ, для рідного краю, для добра й добробуту своїх земляків!

Організація Українських Націоналістів закликає Надвірнянців, яких без сумніву вважає гідними наступниками героїчної національно-визвольної боротьби ОУН і УПА зробити вірний істинноправильний бандерівський вибір та підтримати на Голову Надвірнянської ОТГ Зіновія Андрійовича.

ОУН закликає всі патріотичні й державницькі сили Надвірнянщини підтримати Зіновія Андрійовича, а в майбутньому разом з ним творити потужну команду патріотів й господарників для розвитку Надвірнянського краю!

Голосуйте за Зіновія Андрійовича! За Правду, Добро й Добробут Рідного Надвірнянського Краю! З нами Бог і Україна!

Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

Почесний Голова Організації Українських Націоналістів, 94 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Голова Організації Українських Націоналістів Віталій Цапович

 

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020