Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Історично завжди складалося так, що Росія нищила та поневолювала Україну. І це без різниці хто є на чолі Росії. Чи кровожерливі царі, чи комуністи, чи демократи. Тотальна русифікація України, заборона української мови, фальсифікація нашої історії, а відтак ГУЛАГи і голодомори — геноцид української нації все це характеризується одним словом — кацапи!

Тому сьогодні, як ніколи важливо плекати дух ненависті до всього російського. Кацапи наші одвічні вороги. Під будь-якою політичною машкарою вони нас нищили і нищать. У війні перемагають не лише зброєю. А й ідеєю (ідеологією) та силою духу.

Ми бачимо, що українські вояки незламні та нескорені, не дивлячись на недолуге часами командування та котли під Іловайськом та Дебальцево героїчно боронять рідну землю кладучи життя за неї. Сьогодні точаться розмови про ймовірний масований наступ кацапів на Маріуполь. Російська агресія зробила затятими націоналістами навіть російськомовних українців, які раніше з осторогою ставилися до націоналізму, до особи Степана Бандери та героїки ОУН і УПА. Антиросійські настрої опановують сьогодні цілі країни у світі.

Але нам цього замало. Потрібна перемога у війні та знищення,або тотальне послаблення кацапстану. Замирення і поступки з ворогом лише збільшують його безкарність і апетити. Тому кожна наша думка і дія нині унапрямлена на одне єдине — знищення Росії.

Інформаційна служба ОУН