Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Останнім часом гіпертрофованої уваги в суспільстві набрав конфлікт між Президентом Порошенком та тепер вже колишнім головою Дніпропетровської ОДА Ігорем Коломойським. Політичні та громадські діячі, прості люди визначаються на чиїй вони стороні «Пєці» чи «Бєні».

Одні радіють відставкці Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА, інші вважають цей крок Порошенка помилковим, а навіть і продиктований Путіним. Провід ОУН і Нескорена Нація вважають, що всі внутрішньополітичні процеси, протистояння фінансово-політичних угруповань та так званих квазіеліт не повинні загрожувати суверенітету і незалежності України. Не забуваймо, що ми знаходимося в стані війни з Росією і заклики агресорів та сепаратистів до «Русской вєсни-2» та ймовірне повномаштабне вторгнення російської армії з метою загарбання нових територій Сходу та Півдня України є реальною загрозою.

Одночасно Україна перебуває у стані внутрішньої кризи та тотального росту цін і зубожіння народу. На цьому тлі політики та керівники держави не повинні забувати про колосальну відповідальність за стан справ в державі. Інакше народ їх змете, як змів донецьку банду Януковича. Для ОУН встократ вартіснішими є бійці, що воюють на Сході України, полеглі вояки та Герої Небесної Сотні, безкомпромісні націоналісти, як-от Олександ Музичко, Микола Карпюк чи Андрій Козюбчик («Орест») та нескорена Надія Савченко аніж лукаві депутати, олігархи, урядовці та різнокольорові шахраї-політикани.

Закликаємо украхнську громаду оцінювати вчинки політиків та державних діячів з позиції наскільки вони цементують та зміцнюють соборність і самостійність України, а не з точки зору продажних політтехнологів чи піарщиків, що обслуговують квазіеліту. Для ОУН найвищою цінністю є Нація, Держава, добробут і воля українського народу. Пам'ятаймо, Україна понад усе! Гуртуймося навколо національної ідеї та спадку Героїв України Коновальця, Бандери і Шухевича! Слава Україні!

Голова Проводу ОУН, Віталій Цапович.