Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Олександра Музичка — Сашка Білого провідні діячі середовища ОУН і Нескореної Нації знають ще з початку 90-х років. З часі Спілки Нкзалежної Української Молоді (СНУМ) та Націоналістичної фракції СНУМ уособлюваної такими політиками, як Олег Вітович, Дмитро Корчинський, Юрій Тима, Андрій Шкіль, Віталій Цапович та ряд інших.

Саме в Івано-Франківську в травні 1990 року в приміщенні КСК «Будівельник» на вулиці Набережній і відбувся установчий з'їзд СНУМу, одним із співорганізаторів, якого був один з лідерів Івано-Франківського СНУМу, а нині Голова Проводу ОУН Віталій Цапович. Одним із активних членів СНУМ, а згодом УНС-УНА-УНСО був Олександр Музичко. Його вже тоді вирізняла безкомпромісна і революційна позиція у багатьох політичних та ідеологічних питаннях,а також щира вдача і відверта українська душа. Він воював із загонам УНСО в Ічкерії був близький до Президента Ічкерії Джохара Дудаєва.Саме тоді Ічкерія прийняла на себе удар, який міг впасти на Україну.

Минає рік, як мєнти вбили Сашка Білого. Бо він не влаштовував ні колишню, ні теперішню, тісно переплетеною з колишньою владою Сашко Білий став символом устремліннь простого народу до докорінний перемін та зламу системи режиму внутрішньої окупації,чого напревеликий жаль так і не відбулося. І нині, замість тисячі слів. Замість полум'яних промов попробуймо перейнятися духом і вдачею Сашка Білого.

Станьмо трохи схожими на нього. Хай тремтять продажні мєнти і прокурори, мери злодії, хапуги депутати і всяка погань. Щоб Сашко Білий жив у наших справах маємо бути революціонерами і екстремістами, а не безхребетними слимаками. Врешті таким був не лише Білий-Музичко, але і наш незмінний та безсмертний Провідник, Герой України Степан Бандера. Наслідуймо Героїв!

Інформаційна служба ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020