Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Ех, «Курва Побєда». Кацапи орденоносці, недопиті НКВДисти-КГБісти і всяке комуністичне та оппоблоківське лайно до «вєчного огня» цвєточєк принесуть та набухаються до срачки. Це таке «9 мая». Вшанування большевицьких окупантів — лютих катів України є недопустимим.

Не мають права на шану сталінські опричники. Не мають права дифілювати цього дня з «краснимі знамьонамі» їх нащадки. Так званий «День Побєди» завжди уособлював собою кацапщину і сталінізм, а нині путінізм. Тому в цей день маємо право бити в чоло недопитків і їх нащадків.

Це буде справедливо, як перед пам'яттю полеглих українців від сталінської катівні так і перед пам'яттю тих наших вояків,що сьогодні кладуть життя на Сході України у війні з Росією. Ми повинні відчути національну гордість та відмовитися від чужинецьких свят та накинутих нам кацапами ідеологічних штампів. Українці мають святкувати свої свята, пов'язані з нашою історією та славними історичними постатями і подіями.

Відомо, що Україна понесла найбільше втрат в Другій світовій війні, але кацапи цього не визнають. Тому і ми їх свята не визнаємо. Не «вєчний огонь», а Монументи Бандери і Шухевича, могили полеглих Героїв за Волю України є нашими святинями. І хай знає кожна московська собака: українців ніхто більше не повчатиме історії окупанта і не принижуватиме. Ми сьогодні на історичному переломі, кацапстан наш найлютіший ворог, якого ми неодмінно знищимо. І «пєтушиниє празнічкі» кануть в небуття разом з кацапстаном! Такою є історична справедливість!

Інформаційна служба ОУН