Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Загроза всьому світові від Росії та її біснуватого керівництва є очевидною всім тверезомислячим політикам різних країн світу. Незалежно від того чи Росію очолює шизофренік Путін, чи колегіальна банда ФСБ, яка випускає перед телекамери різногатункових двійників Путіна, чи так звані російські демократи, які теж стверджують, що Росія правильно зробила анексувавши український Крим.

Озброєна ядерною зброєю та сповнена шовінізму й імперіалізму Росія завжди прагнитиме поневолювати інші народи. Незалежно в який спосіб та під машкарою якої риторики це буде робитися. Тисячі російських військ та важкої військової техніки наводнили Донбас. Вони упиваються нашою кров'ю. Одночасно погрожуючи світові ядерною зброєю.

Тому сьогодні питання номер один: якнайшвидше озброєння України найновішою зброєю різними країнами світу, передусім США. Допомога Ічкерії в боротьбі з Кадировим та кацапами. Запалити вогонь протиросійської війни на Кавказі — щоб розвалити імперію із середини вважається необхідною складовою атаки на московського ведмедя.

Повна ліквідація в Україні Московського патріархату та заборона московської друкованої й телепропаганди. Ліквідація комуністів та оппоблоку. Створення нестерпних умов прихильникам «рускава міра». Повна економічна блокада так званих ДНР і ЛНР.

Нещадна боротьба з внутрішнім ворогом: нечесними політиками, хабарниками, мафіянтами,олігархією, корупцією, тощо. Підтримка українською державою Добровольчих батальйонів, їх озброєння важкою зброєю та мілітаризація всього українського народу в єдиний протимосковський кулак — це те, найвище, що є на потребі ! А головне консолідація за прикладом ОУН часів Євгена Коновальця всіх націоналістичних сил. Їх очищення та оновлення, спрямування в спільному руслі дій та в єдиній організаційній структурі.

Отож, велика боротьба лише вступає в новий етап. І наша запекла ненависть до кацапів,безкомпромісність та безстрашність — запорука нашої перемоги.

Інформаційна служба ОУН