Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Кацапи люблять говорити про загниваючий захід та геїв із Євросоюзу. Але подивіться скільки пєтушні та всякої гомосятини представляє «Русь православную» і на естраді, і в політикумі.

Колоритні типи, мальовані ублюдки Басков, Кіркоров, Мойсєєв і ще різні птахи, що їх прізвищ вже й не згадати... І Жиріновський...і сам Вова Путін... і сам Партіарх Кіріл — стара гебешна пєтушня. І ці падлюка щось там просторікують про мораль, культуру, православіє, і різні «духовние скрепи». Вся кацапська еліта — деградована. Всі ці кобзони і лєонтьєви - пробляді брєжнєвської закваски. З такою падлою одна розмова — кийком по горбу, або кулю в потилицю.

Якщо в Росії буде революція, то разом із злочинною владою вона змете підарастичну мельпомену, ряжених і фарбованих блазнів поп-культу. Врешті оця пєтушатіна відображає саму душу паганого кацапа. Кацап любить, щоб йому трахали задницю і мозги з телеекрану різні свистуни та повелителі влади імущі. І трахає карлик Путін всю матушку Росію, включно з бородатою бабою Кірілом Гундяєвим (і хай сховається Кончіта Вурст). Тому Росія, як розсадник різної погані буде знищена по волі Господа Бога, а при потребі ядерною зброєю. Амінь!

Інформаційна служба ОУН