Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 11 серпня 2020

Комуністи, як і німецькі нацисти винищили мільйони людей. Проте, на відміну від нацистів, їх прославляли і героїзували, як в Совєцькому Союзі, так і в формально незалежній Україні.

Іменами різноманітних компартійних діячів були названі міста, містечка, вулиці та підприємства. І за вийнятком Західної України, яка в 1990-91 роках позбулася памятників Лєніна і назв вулиць повязаних з ганебним большевицьким минулим, переважна більшість України зберігала до недавнього часу рудименти совдепії.

Комуністичну ностальгію вдало використовував в комерційних інтересах Петро Симоненко. Отримуючи голоси найбідніших виборців, перестарілих кацапів та різних долбойобів Симоненко доїв олігархів та донецького зека Бандюковича, будував шикарні особняки, подорожував капіталістичними країнами Європи. Комунізм став способ заробітку грошей «красножопими» нуворишами.

Але нарешті пробудилася і Східна Україна. Війна з кацапами пробудила в російськомовних українців Сходу національну ідентичність та почуття патріотизму, ненависть до кацапів і комуністів. І це треба було бачити з яким запалом, за одну ніч в Харкові знищили пам'ятники різноманітним комуністичним бонзам. І Компартія сьогодні активно підтримує терористів і сепаратистів та підлягає забороні. Так що не «стригтиме капусту» на кожних виборах Пєтя Симоненко. А місце його на політичному смітнику.

Правда держава має забрати в Симоненка, Калєтніка та інших комвождів все, що ті заробили займаючись політичною проституцією. Так буде чесно і справедливо.

Інформаційна служба ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020