Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 11 серпня 2020

В Києві грохнули двох політичних підарасів Калашнікова і Бузину. Одні кажуть, що це російська агентура «розкачує» Україну та ліквідовує «кацапствующіх», котрі «слішком много зналі». Інші стверджують, що кара Божа спідкала виродків вже на цьому світі.

Не будемо втягуватися в дискусію. Насправді виродків Калашнікова і Бузину з того світу дістав Сашко Білий. Україноненависники та московські хруні так вільно почували себе на українській землі, що справедлива кара настигла їх без особливого утруднення, спокійно і по-людськи. Так, саме по-людськи і по-християнськи. Гріх вбити людину чи скривдити ближнього. Святе діло знищити атихриста в людській подобі, якими без тіні сумніву були ці два виблядки Калашніков і Бузина.

Сашко Білий і Небесна Сотня повертаються з того світу, щоб довершити те, що ми з вами неможемо зробити на цьому світі. Їм помагають Бандера і Шухевич. Список виблядків, яких треба відправити на той світ чималий. Фірташі і Ахметови надіються відкупитися, але в домовині кишенів і банківських рахунків немає.

Санація (очищення) української землі від погані річ вкрай необхідна та довгоочікувана. І лише тоді коли вся погань буде знищена,актуальними стануть слова з нашого Гімну: «Запануєм і ми браття у своїй сторонці».

Інформаційна служба ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020