Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 11 серпня 2020

Скільки зла, підступності та підлості уособлюють собою Кучма, Медведчук і Шуфрич. Це зло робили і роблять ці три виблядка українському народові все своє свідоме життя. Ненависть до всього українського. Непомірні, грабіжницькі апетити в пограбуванні українського народу властиві цим виблядкам.

Однак толеранція та надмірна терпеливість українського народу (яка завжди і обертається проти народу) дозволяє цим та іншим безславним виродкам та московським виблядкам глумитися над Україною.

Кучма за допомогою Симоненка та Марчука у 1999 році вдруге став Президентом напівколоніальної неукраїнської України. Якщо Симоненку відводилася роль пугала та призначеного бандоолігархами фіктивного опонента Кучми. То хитрий кагебіст Євген Марчук правдоподібно грав роль опонента Кучми. Марчуку навіть повірили різногатункові політвязні комуністичної доби (за вийнятком справжнього і безкопромісного оунівця Івана Кандиби), а також дрібні псевдонаціоналістичні лідерчуки. Згодом всі вони були розміняні Марчуком за посаду Секретаря РНБО при Кучмі-2.

Зі злетом своєї кар'єри в середовищі найзавзятіших аполагетів Марчука повязує свій шлях «лідер мельниківської фракції» Червачок Доляровий. Згодом Кучма витяг донецького бандюка Януковича, як свого правонаступника.

Якби не Кучма (і ті горе патріоти, що його привели до влади, включно з Марчуком та псевдопатріотичною пиздобратією) то зек Янукович не отримав би картбланшу на правління Україною. Не було би того кривавого сьогодення і жертв Майдану. Але Кучму ніхто не чіпає. Як і Медведчука — вбивцю нашого національного Пророка Василя Стуса.

І Шуфричу «скастили» тітушководство та перманентну українофобію. Невольно їх чіпати бо Путін нападе! А Путін і так напав. І гинуть Герої у війні з кацапами за слимакуватість та фальшивість нашого чухраїнського політикуму всіх років формальної Незалежності України. Аби нині ту Незалежність зробити справжньою та утвердити навіки.

Чи будемо і далі бехребетними слимаками? Чи врешті станемо гордою і нескореною нацією, яка змете зі свого шляху безславних виродків. Доля і майбутнє нашого народу та нашої нації залежить лише від нас самих, браття українці!

Інформаційна служба ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020