Портал Українського Націоналіста

Четвер, 28 січня 2021

Організація Українських Націоналістів, як виразник української національоної опозиції була і є критично налаштована щодо Партії Регіонів.

Разом з тим акцентуємо і нагадуємо громадськості, що Партія Регіонів прийшла до влади через недолугість і взаємопожерання діячів «Нашої України» і БЮТу, яких в краю уособлювали «помаранчеві губернатори» Ткач і Палійчук — обоє зарекомендували себе, як політичні гешефтярі, нездалі політики і господарники. Своєю недолугою діяльністю дескредитували патріотів та привели до влади ПР.

Партія Регіонів, яка є владою, замінила Михайла Вишиванюка на Василя Чуднова, що є прерогативою і правом партії влади. Прикарпаття, як бандерівський край і ОУН, як виразник позиції патріотичної громади краю, закликають Василя Чуднова забути, що він регіонал, а стати обласним головою всіх Прикарпатців, орієнтуватися на національно-патріотичні і державницькі сили.

Українська національна опозиція — ОУН вимагає і пропонує:

  1. Звільнити тих голів РДА, незалежно від їх партійної приналежності, які зарекомендували себе, як безгосподарні особи, корупціонери і казнокради.
  2. Реорганізувати Громадські Ради при ОДА. Передусім Громадську Раду з питань боротьби з корупцією, вилучити з її складу пенсіонерів агропромислового комплексу та ввести до керівництва представників Спілки Офіцерів України, Українського Реєстрового Козацтва, ОУН та осіб що мають досвід боротьби з криміналітетом.
  3. Налагодити якісно новий рівень співпраці з патріотичними силами реорганізувавши Управління інформаційно-аналітичного забезпечення (колишнє Головне Управління внутрішньої політики).
  4. Зобов'язати гуманітарний блок ОДА належним чином відзначити 1-го грудня — День Всеукраїнського референдуму про підтвердження Незалежності України та 1-го січня — 105-річницю від дня народження Героя України, нашого земляка Степана Бандери.
  5. Створити нову програму стосовно відзначення на Прикарпатті 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та в цьому плані надати допомогу місту Івано-Франківську в ремонті вулиці Шевченка.
  6. Розпочати роботи по будівництву пам’ятника Великому Кобзареві Тарасу Шевченку на площі перед Адмінбудинком («білим домом»).
  7. Зобов'язати Молодіжну Адміністрацію активно брати участь із широким залученням молоді в заходах історико-патріотичного спрямування.
  8. Разом з Тлумацькою РДА надати всебічну матеріальну підтримку унікальному, єдиному в області, історико-спортивному клубу «Каменяр» в селі Нижнів Тлумацького району.
  9. Провести реконструкцію пам’ятника Міністру оборони ЗУНР сотнику Дмитру Вітовському в селі Медуха Галицького району.
  10. Взяти під особистий контроль голови ОДА всі Музеї та Пам’ятники борцям за волю України, визначним історичним постатям та віднайти спонсорські кошти для їх відновлення і функціонування.

Якщо цей пакет вимог і пропозицій, який є значно скороченим, буде також офіційно поданий в ширшому плані, буде виконаний паном Василем Чудновим – він зможе претендувати стати обласним головою всього Прикарпаття, сповна проявити себе як державний керівник бандерівського краю.

Якщо ж ні, ОУН діятиме, як революційна націоналістична організація!

Бережімо Україну!

Головний Провід ОУН,
Івано-Франківський обласний провід ОУН,
Рада Старійшин ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020