Портал Українського Націоналіста

Четвер, 21 січня 2021

Останніми тижнями стрічку Прикарпатських новин фейсбуку, нетрі місцевих інтернет-ресурсів заполонило болото підготовки до битви бариг і злодюг за посаду мера Івано-Франківська.

Примітивна і позбавлена реалітету псевдоаналітика,самохвальство і знеславлення опонентів — маленька крихта в підготовці до «великого бою» за місцеве корито. Смачне ж воно це корито, якщо різна свинота «нє щадя живота своєго» (і баксів на проплату піару) розпочала гризню до ще не оголошених місцевих виборів.

Деякі Івано-Франківські телеканали настільки «марцінозувалися», що нагадують «Інтерканал» часів Медведчука-Суркіса котрих свого часу щохвилинно піарили, правда користі тодішній СДПУо це не принесло. І тривожні новини зі Сходу про ймовірну повномаштабну війну з кацапами. Загибель на Східному фронті кращих синів України, які не за «бакси», а з безкорисливої любові до Вітчизни кладуть своє життя на її вівтар не зупиняють доморощене політичне бидло.

Звертаємося до Івано-Франківських політиків: познімайте ваші писки з біг-бордів і телеефірів. Не закидуйте місто "трипальцевою макулатурою». Не дуріть самі себе. Люди бачуть реальні вчинки місцевої влади — зафарбованих під патріотів хабарників і казнокрадів. Не гнівіть Бога і людей. Щоб обурені коритниками доморощеними дєпутатішками люди не лупили тупими і важкими предметами анчоусофільні та марціноподібні писки. Терпіння громади Івано-Франківська не безмежне і всіх не купите і не обдурите. Всі ті схеми і сценарії, що різногатункові відсмоктувачі доларів політологи-політтехнологи розробляють на місцеві вибори не вартують паперу на якому їх мальовано.

ОУН оголошує тим ошуканцям і місцевим злодіям нещадну війну. Війну внутрішнім ворогам, які зумисно чи ні, є поплентачами зовнішнього ворога. Досить збиткуватися з франківців. Розплата буде люта і несподівана.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020