Портал Українського Націоналіста

Четвер, 28 січня 2021

Верховна зРада провалила всі законопроекти по лікуванню Юлії Тимошенко за кордоном, що вважається одним з ключових питань підписання Україною Асоціації з Євросоюзом.

Однак особливого смутку на обличчях лідерів опозиційної трійки не видно. А й справді, на тлі Юлі опозиційні вожденята виглядають тьмяно. Вони не зацікавлені, щоб Тимошенко вийшла з тюрми, бо це не вписується в їх план торгу з Януковичем. Навпаки, передусім Кролик Сєня, який фактично захопив партію Батьківщина, зацікавлений піаритися під харківською лікарнею-вязницею на ув'язненій Юлі.

За даними Міністерства Юстиції партія Батьківщина нараховує мільйон членів. То чому ці члени, якщо вони є, не штурмують ВР чи Харківську лікарню-в’язницю? Єврей Яценюк — піп Гапон української опозиції — веде цю опозицію манівцями, окресленими Банковою. Ми ще пам’ятаємо, як під час Президентських виборів 2010 року тодішній мер Ужгорода Сергій Ратушняк викривав фарисейську суть Яценюка. Пам’ятаємо, як Яценюк продавав виборчі округи тайнякам Партії Регіонів на Парламентський виборах 2012 року. Як Тисменицько-Галицько-Тлумацький округ № 84 на Прикарпатті був проданий магнату Миколі Круцю, за якого агітував «Фронт Змін» у Тлумачі та Тисмениці. Тому депутати-патріоти і полишають Гапона Яценюка. Не вони «тушки», а Яценюк та його касир, «любий друг» Ющенка Микола Мартиненко і компанія — колективна «тушка-тайняк» Партії Регіонів.

Скажіть, що конкретно проти Януковича зробив Сєня Кролик чи його Франківський лакей Шкварок-Шкварилюк? Де конкретні вчинки? Ні Бандера, ні Шухевич не торгувалися зі Сталіним, а наші опозиціонери, що мають спільний бізнес з представниками ПР, давно сторговані з владою. Перед телекамерами у стінах ВР грають мармуліка проти влади. А потім в шикарних київських ресторанах п’ють коньяк з представниками ПР та сміються із нас з вами. Запитайте депутатшу від Калуша і Рогатина Ольгу Сікору: скільки грошей ця не бідна пані пожертвувала на Музей Бандери в Старому Угриневі чи Музей Шухевича в Княгиничах на Рогатинщині? Про перебування «орлиці тягнибакса» Фаріон у лавах КПСС говорили ще під час останніх парламентських виборів, але нас, оунівців, за це називали провокаторами. Тепер це все підтвердилося.

Чи потрібна нам ця «Свобода», всі ці колковські, гаркоти та подібні типи? Хто має більшість в Івано-Франківській міській раді і вирішує земельні питання? Наші політики видають себе за тих, ким вони на справді не є. «Мусимо голосувати за них, бо більше нема за кого...» — кажуть пересічні галичани. Але, якщо підтримувати керовану ПР опозицію, то значить підтримувати ПР. Маєш відмінну думку? Тоді тобі навішають ярлика «тушки» і «зрадника»...

Чи є вихід з такої ситуації? Безперечно. Це, по-перше — підтримка, передусім на Прикарпатті, ОУН, яка нічим себе не зганьбила, не була при владі, не торгувала земельними ділянками і національною ідеєю. По-друге, це національно-революційний шлях, описаний на нашому сайті Андрієм Подільським. Невже нам не надоїли оці «Сичари» і «Марцини», що бігали поміж КУНами, «Нашою Україною», а тепер припленталися до «Свободи». Завжди ображені — завжди при владі.

Чи ті злодії, що обкрадають Галичину, кращі від тих злодіїв, що обкрадають Донбас? Замасковані плани і сценарії «тіньових клюєвських штабів» Партії Регіонів мають бути демасковані і нейтралізовані. В цьому нам, справжнім націоналістам, допоможе Господь Бог та наші славні попередники, Герої України Бандера і Шухевич, їх заповіти та приклад самопосвяти Україні!

Борімося — поборемо!

Максим Рубан

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020