Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 11 серпня 2020

Дорогі Співвітчизники! Друзі та побратими-націоналісти! 24 серпня ми відзначатимемо 24 річницю формальної Незалежності України.

В час буремних подій 1991 року, провалу московського путчу ГКЧП і під шаленим тиском народу Верховна Рада УРСР ухвалила Акт Незалежності України. Однак всі ці роки Україна так і не стала справді справедливою і самостійною. Комуністична мафія перефарбувалася та прикрилася нашими прапорами. Український народ було пограбовано, армію розвалено. Патріотів винищувано, шельмовано і дескредитовано. В суспільстві посіяно зневіру. В результаті Україна ослаблена і розграбована продажними політиками втратила Крим і сьогодні веде війну з кацапами на Донбасі. Відсутність Провідників рівня Коновальця, Бандери чи Шухевича, сильної, авторитетної та визнаної всім народом націоналістичної організації. Інспіровані спецслужбами чвари і розколи в націоналістичному політикумі — лише маленький штрих антиукраїнської діяльності.

Ми пам'ятаємо, як в 1990-91 роках підривали пам'ятники Героя України Степана Бандери. Вже тоді було видно, що Москва готова до терору в Україні. Однак націоналістів, які виступали проти Кравчука, а згодом проти Кучми називали провокаторами, які хочуть розвалити українську державу. Правдивість дій і слів націоналістів, передусім таких, як політв'язні комуністичного режиму Зіновій Красівський та Іван Кандиба сьогодні очевидна.

Нині в Україні триває війна. Росія хоче знищити нас. Одночасно внутрішні вороги лжепатріоти і псевдодемократи у владі та імітованій опозиції грабують все що недограбувала банда Януковича. Місцеві вибори жовтня 2015 року перетворяться на фарс, якщо патріоти не об'єднаються і не спробують переламати стан справ в державі.

ОУН розпочала процес перемовин із іншими державницькими силами стосовно висунення спільних кандидатів у місцеві ради. Найуспішніше цей процес триває в місті Івано-Франківську.

Дорогі друзі! За Україну загинули і наш час гинуть кращі її діти. Не за владну мафію чи мерів-злодіїв і хабарників-депутатів, а за рідну Вітчизну. Тому сьогодні напередодні Дня Незалежності та в сам день 24 серпня помолімося за всіх полеглих за Україну.

Від княжих і козацьких часів до доби Петлюри, Коновальця, Міхновського,часів боротьби ОУН і УПА, Дивізії «Галичина» до наших днів — Героїв Небесної Сотні та Героїв Війни на Сході! Найкращим пам'ятником полеглим Героям та найкращим пошанівком Незалежності буде наша боротьба за правду, честь і волю! Бережімо Україну! Не падаймо духом! І хай наші справи говорять за нас!

Слава Україні!

Голова Головного Проводу ОУН, Віталій Цапович.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020