Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 11 серпня 2020

Націоналіст Михальчишин став ренегатом і допомагає СБУ переслідувати українські патріотичні сили.

Юрій Михальчишин наразі офіційно займає посаду “консультанта по правих екстремістських організаціях” в СБУ. Про це ІНФОРМАТОР повідомили джерела у правоохоронних органах Львівщини. Працює колишній свободівець у аналітичному центрі, який знаходиться на мікрорайоні Новий Львів, де для репресивної служби зняли велетенський маєток. Юрій Адріянович наразі очолює цей аналітичний центр.

Інформація про те, що Михальчишин пішов працювати до СБУ з’явилась у ЗМІ ще минулої осені, однак, тоді говорили про те, що він займався допомогою АТО, спецопераціями проти сепаратистів і терористів тощо. Але, як виявилось, нині його профільним напрямком є “стримання правого екстремізму”. Як ми знаємо, Михальчишин має наукову спеціалізацію з цієї теми, крім того, сам був частиною цього руху. Відтак, з осені минулого року саме він курував усі дії силовиків проти правого руху та його діячів.

Наразі залишається невідомим тільки те, чи не є Юрій Михальчишин офіцером СБУ, адже на такій посаді він повинен мати хоч якесь звання. Цієї інформації, поки що, у нашого видання немає, а силові відомства відмовляються видавати таку інформацію.

Як могло статись, що людина, яка була частиною правого руху нині активно бореться з ним не зовсім зрозуміло. Відомо лише, що “у розробку” його взяли після бійок на 9 травня 2011 р. у Львові. Михальчишина після цього три дні тримали невідомо де. Певні джерела говорять, що його запакували у якомусь підвалі сбушники, і довго й вишукано катували.

Для “золотого хлопчика” це було справжнім шоком, адже він з дитинства ріс у достатках відомої родини, і не знав ані проблем з грішми, ані проблем з поганим ставленням до себе. У своєму середовищі Юрій був “недоторканим мажором”. В один із моментів він почав погрожувати спецслужбовцям, що накладе на себе руки. Після цього настав певний перелам у спілкуванні з силовиками, і його завербували.

Імовірно, саме з цим пов’язана його подальша дивна поведінка, особливо під час Майдану та війни на Сході. Так, після його “бикувань” на майдані у Львові йому набили обличчя, після чого він взагалі перестав з’являтися і у революційному Києві. Пізніше, з початком війни на Донбасі, він, як і решта провідників “Свободи”, лише робив різкі заяви, але ні разу туди не їздив і обмежив будь-яку участь у акціях на Сході країни.

Згодом, після того, як політсила “Свобода” провально програла вибори, у ЗМІ циркулювала інформація про конфлікт Михальчишина з Тягнибоком. Говорили різне, однак, саме після цих подій восени 2014 р. СБУ приймає на роботу кандидата політичних наук Юрія Михальчишина. Тепер він став ренегатом, який переслідує тих, кого ще рік тому називав ідейними побратимами. Відтак, можна стверджувати, що саме очолюваним ним аналітичний центр “закрив” таких патріотів, як Віта Заверуха, “убивці Бузини” і т.д.

За матеріалами http://www.informator.su

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020