Портал Українського Націоналіста

Субота, 16 січня 2021

Єдиний в Україні Музей Небесної Сотні планується відкрити 11 вересня в Івано-Франківську по вулиці Євгена Коновальця, 46.

Музей є справді народним, а не номенклатурним. Більшість експонатів сюди принесли учасники Майдану. Буде згадано і боротьбу ОУН та УПА. Івано-Франківські оунівці на чолі з паном Віталієм Цаповичем та членом ради старійшин ОУН 91-річним ветераном Дивізії "Галичина" передали сюди інкрустовані в гуцульському стилі портрети Героїв України Бандери і Шухевича, триметровий червоно-чорний прапор.

Та головна суть експозиції, яку підготував Прикарпатський митець Роман Бончук становить відтворення подій Майдану. Щоб ніколи ми не забували про тих хто відійшов до Небесної Сотні боронячи Україну від диктатури російського ставленика Януковича.

Тут шини, шоломи, щити, портрети полеглих Героїв. Унікальна обстановка, що повсякчас нагадує Майдан. Влада до цього Музею немає жодного стосунку. Бо, що спільного з ідеями за які полягла Небесна Сотня мають чинуші, злодії, брехуни, перефарбовані регіонали та різнокольорові партійні корупціонери з Івано-Франківського "білого дому".

Правда деякі з цих чинуш красувалися перед відеокамерами на трибуні Прикарпатського Майдану. Але трибуна — це одне, а сам Майдан — Народ, то зовісім інше. Партійні бонзи красувалися на трибуні аби торгуватися з Януковичем. Ті з них хто зараз у владі не кращі за Януковича. Народ на Майдані хотів докорінних революційних змін, яких ми ще недосягли.

Нуворишам і корупціонерам Івано-Франківська, які звикли мати монополію на любов до України та прикривати хабарництво і злодійство мітинговою лжепатріотичною риторикою народний Музей Небесної Сотні, як кістка в горлі. Тому по команді сина литовських енкеведистів Анчоуса міські чинуші вирішили на стіні міськвиконкому розмістити Стіну Небесної Сотні. Святотатство й годі. Хай там повісять портрет анчоусофільного хабарника Чупірчука. Проти цього різко виступив батько Романа Гурика — наймолодшого Героя Небесної Сотні.

Слід зауважити,що влада Анчоуса і ВОС так і не спромоглася встановити в центрі Івано-Франківська пам'ятника жодному Національному Герою. Погруддя засновника ОУН Євгена Коновальця символічний камінь під який було освячено в центрі міста на площі перед Побуткомбінатом на вулиці Січових Стрільців, 56  чомусь поставили в глибині вулиці Коновальця біля вулиці Матека. А колись обіцяли пам'ятник Тарасу Шевченку на Вічевому Майдані, або на майдані перед ОДА.

Для чого ми це все нагадуємо?Для того,аби вчергове нагадати несправжність, коньюктурність і номенклатурність вчинків, слів та помислів лжепатріотичної Івано-Франківської влади. Пікантні розмови очільників якої з Андрієм Клюєвим скоро з'являться в Інтернеті. А Народ, прості люди самі, без примусу будь-яких чинуш йдуть до новостворюваного Музею Небесної Сотні. Поповнюють його еспозицію Майданівці з усієї України.

А ОУН звертається до Івано-Франківчан масово прийти на відкриття цього Музею.Так,як масово приходили ми на панахиди в Дем'яновому Лазу, як масово їхали до Старого Угринова на Покрову 1990 року коли відкривали перший пам'ятник Степану Бандері, як масово виходили на Живий Ланцюг до Дня Соборності, врешті, як масово виходили на Майдан. І хай відкриття цього Музею стане всенародним здвигом і для Прикарпаття, і для України. Бо справа за яку відійшла в кращий світ Небесна Сотня ще не завершена. Полеглі Герої з Небес дивляться на нас і ми не маємо права зрадити їх пам'ять та їх святі заповіти!

Інформаційна служба ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020