Портал Українського Націоналіста

Четвер, 28 січня 2021

Розгін мирної демократичної акції — Євромайдану на Майдані Незалежності в Києві засвідчив, що влада перейшла межу. Бандити і головорізи із Беркуту по звірячому били українську молодь.

Поінформовані джерела в Києві повідомили Нескореній Нації, що команду зачистити майдан віддав особисто Глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін. Чим він керувався і що хотів спровокувати — це тема іншої розмови. Разом з тим підпорядковані Льовочкіну і Фірташу мас-медіа поспішили заявити, що Льовочкін йде у відставку через незгоду з розгоном майдану. Хитрий медіа-хід політтехнологів Кремля, продажних журналістів має на меті зробити з Льовочкіна національного героя.

Але ж не всі дурні. Беззаперечним залишається одне - влада в Україні повинна бути знищена. Знищена самим українським народом. Той хто іде проти власного народу підлягає знищенню. ОУН, як виразник багатолітніх державницьких устремлінь українського народу та націотворча, націозахисна політична сила вимагає відставки і Уряду, і Президента Януковича.

Ми проти будь-яких компромісів із владою. Якщо парламентська опозиція цього не зрозуміє, зіллє вже не Європейський, а революційний майдан, то народ змете її разом з цією ненависною владою. Попри те, нам зовсім би не хотілося, щоб революційною хвилею знову скористалися політичні хамелеони і пристосуванці. Ми раді з того, що народ масово виходить на майдани, на страйки.

Але чи страйкує ВАТ «Івано-Франківськцемент» пана Миколи Круця? А ставленик Круця помаранчевий губернатор Роман Ткач (Ямничанська мафія) так вже заповзято піарився на Євромайдані, аж забагато...

Давайте вже проведемо справжню люстрацію. Всіх тих комуно-кагебешних тайняків раз і назавжди посунемо від влади, як і недолугих псевдопатріотів-ткачів і їм подібних хамелеонів. Чи відбудеться справді національна революція чи лише зміна ширми. Чи пере-фарбовані злодії осідлають цю політичну хвилю для власних потреб? Це вже залежить від нас з вами. Подумаймо, як в цій ситуації діяли би наші славні попередники Степан Бандера і Роман Шухевич. Ми ж маємо з кого брати приклад.

Івано-Франківська обласна ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020