Портал Українського Націоналіста

Субота, 08 серпня 2020

Сестра української льотчиці Надії Савченко Віра передала президентові України Петру Порошенку листа, у якому просить посприяти обміну українських політв'язнів у Росії на російських полонених.

Як повідомляє кореспондент УНІАН, відповідного листа Віра Савченко у супроводі народних депутатів занесла до Адміністрації президента, передає Еспресо.TV.

"Ми зараз несемо лист-звернення народних депутатів до Петра Олексійовича з проханням ініціювати звільнення наших військовополонених, політв'язнів, що знаходяться у Російській Федерації. У листі написано, що мова йде про Савченко і Сенцова та про російських ГРУшників Єрофєєва та Александрова, але будемо сподіватися, що мова йтиме про всіх наших політв'язнів, що знаходяться зараз в Росії", — сказала Савченко.

Також вона додала, що листа підписали понад 100 народних депутатів, включно з депутатами від "Блоку Петра Порошенка".

Віра Савченко додала, що має намір відвідати Генеральну асамблею ООН та зачитати звернення своєї сестри Надії з трибуни ООН.

"Я також лечу на саміт ООН, і як сестра Надії, як її голос, я виступлю з її зверненням. Також у мене буде прохання до Старого світу допомогти нашим першим особам в розв'язанні питання з обміном наших політв'язнів", — сказала Віра Савченко.

Крім того, вона висловила думку, що обмін українських військовополонених та політв'язнів на російських військовополонених можна буде здійснити після того, як суди в Україні та Росії винесуть вироки у їхніх справах. За словами Віри Савченко, юридичним механізмом обміну може стати домовленість про відбування покарання на батьківщині.

За матеріалами http://espreso.tv

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020