Портал Українського Націоналіста

Четвер, 28 січня 2021

Внаслідок дій бандитської влади Євромайдан переріс у справжній Революційний Майдан. Щонеділі у Києві збирається до мільйона протестувальників, які вже вимагають не Євроінтеграції, а усунення від влади режиму Януковича та повної та тотальної заміни влади.

На цьому тлі вбачається ганебним звинувачення у провокативності представників «Правого сектора» Майдану, а зокрема організації «Тризуб» імені Степана Бандери.

Нагадаємо, що саме ця організація знищила в Запоріжжі пам’ятник найлютішо-му катові всіх часів і народів Йосипу Сталіну. В той час коли інші на словах обурювалися, але нічого не робили, щоб подолати ганьбу.

В той час коли «тризубівці» знищили пам’ятник Сталіну в пресі з’явився лист родичів маршала Совєцького Союзу Тухачевського, якого знищив Сталін. Родичі Тухачевського написали: «мы крепко пожимаем руку бандеровцам за то, что они уничтожили памятник этому головорезу и ублюдку Сталину». А що ж наші горе-демократи? Небагато виявилося бажаючих захистити тризубівців від переслідування.

Як і не багато виявилося бажаючих захистити активіста «Тризубу» Андрія Подільського, коли понад двадцять представників МВД влаштували в нього дома обшук та затримали його за поширення національно-патріотичної літератури.

Ми всі бачили, як в ніч на 30 листопада «Беркут» по-звірячому бив нашу молодь на Майдані Незалежності в Києві. Де тоді були наші депутати-опозиціонери? Врешті, саме активісти «Тризубу» найбільше задіяні в обороні Майдану.

Очевидно, що справжні «тітушки», найняті ПР, не закривають обличчя масками від оперативних відеокамер МВД, бо мають «мєнтовську кришу», ми бачили це, коли на акції «Вставай Україно» Вадим Тітушко і спортсмени гамселили журналістів не закриваючи обличчя.

«Провокаторами» в 1990-91 роках називали членів Спілки Націоналістичної Української Молоді (СНУМ), які відновили перший пам’ятник Степану Бандері в Старому Угринові, знищений вибухами, організованими спецслужбами СССР, бо це мовляв могло спровокувати введення надзвичайного стану на Галичині. «Провокаторами» називали націоналістів,які виступали проти Кучми бо це на руку Симоненку під час виборів Президента 1999 року.

«Провокаторами» називали і тих, хто критикував безхребетного слимака та Іуду Ющенка, який віддав владу ПР.

Врешті, ще за Польщі «провокаторами" називали бойовиків УВО і ОУН, представники легальних поміркованих українських партій, бо націоналісти проливають кров. Шановні (чи не шановні?) панове штатні патріоти і призначені опозиціонери, перестаньте нарешті поливати брудом людей, які мають свою чітку і безкомпромісну позицію. Сьогодні слід всім хто проти цієї влади об'єднатися в єдиний загальнонародний фронт для захисту та активної оборони нашої Незалежності.

Тавруйте ганьбою тих «хитрожопих діячів» з «квазіпатріотичних партій», які опинилися на посадах заступників голови Івано-Франківської ОДА: пані Болюк (УНП) та пан Костючик «Собор».
Доречі, пан Костючик є одним із засновників фірми «Маодот», яку пов'язують з великим опозиціонером-соборівцем (колишнім першим секретарем Ленінського комсомолу) Анатолієм Матвієнком та деякими Франківськими «Цинамоновими Хрущами".

А хтось казав нібито ці «Маодотні хрущі» дають гроші на листівки де зображена «Особа з простріленим чолом»... Оце так: і Богу свічка, і чорту недопалок.

Шановні панове із «Свободи», «УДАРу» і «Батьківщини» чи проженете ви заступника голови Івано-Франківської ОДА пані Зінаїду Болюк, як вона прийде покладати 1-го січня вінки до пам’ятника Степану Бандері. в якого ця влада забрала звання Героя України? Чи ви панове опозиціонери будете кидатися на оунівців і тризубівців?

Ще би було цікаво дізнатися чи в законний спосіб фірма «Маодот" отримала від Міністерства Оборони землі під забудову в районі вулиць Чорновола і Національної Гвардії в місті Івано-Франківську. Але гроші, як відомо, не пахнуть.

Насамкінець закликаю всіх, просто чесних людей, підтримайте безкомпромісних націоналістів, підтримайте тризубівців, не вірте наклепам на тих людей, що свято вірять в ідеали, окреслені беззаперечним Героєм України Степаном Бандерою. Не торгуються з владою. Для котрих Україна понад усе!

Ну і вже, зовсім на кінець. Зустрічаю ввечері серед людей на Вічовому Майдані Івано-Франківська Віталія Цаповича, він з побратимами роздає людям календарики із Степаном Бандерою... Я його запитую: «Чому не йдете на трибуну, чому стоїте серед народу?». А Цапович мені відповідає: «Стою серед простих людей, на трибуні місця немає, а на Майдані є. До того ж 1-го січня Бандері виповнюється 105-років, видав календарики, хай люди мають пам’ятку».

Я чомусь таким, як він вірю, скільки років в політиці, а відстоює своє, маєтків не збудував, іномарок не понакуповував, до корита не ліз. Є таким, як був Бандера. Чи зможе Майдан здійснити Національну Революцію чи його «зіллють» внаслідок переговорів з антинародним режимом — це покаже час.

А я просто вірю бандерівцям!
Любомир Насташин

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020