Портал Українського Націоналіста

Четвер, 28 січня 2021

Українцям завжди бракувало злості і ненависті до ворогів Нації. Навіть в піснях ми називаємо ворогів «воріженьками». Ментів із «Беркуту», які били нашу молодь на Євромайдані, частуємо періжками і квітами. А колосальну енергію Майдану використовують на марне лукаві парламентські опозиціонери створенням ще однієї громадської організації під назвою «Майдан».

Тим часом, і Янукович і Азаров залишаються при посадах, як і всі інші найганебніші пси режиму включно з Клюєвим і Захарченком.

Чи не найбільшим здобутком революційних подій в Києві є демонтаж ідола Леніна, проведений самим народом, а не партійними вождями, а могли із Януковичем зробити як з Леніним, невистачило сміливості і духу в поводирів.

Хтось там кричить: «Міліція з народом», але вона з уродом, руки якого в крові наших дітей. Ось навіть до пам’ятника Чорноволу в день його народження не пускали покласти вінок. 

Що далі? Що робити? Такими питаннями задаються тисячі людей, що були і не були на Майдані, але однаково ненавидять цю владу. Передусім не розчаровуватися. Вояки УПА і боївкарі ОУН діяли в значно важчих умовах, ніж діємо ми і не падали духом. Цілком очевидного потрібно вилонитися новим лідерам. Потрібно вреші, відкинути ілюзії щодо того, що влада піде сама. Не піде.

В лютому будемо відзначати 85-річчя створення ОУН. Понадпартійний, революційний орден повинен повести за собою народ. Ми не повинні вірити тим, хто каже, що ОУН себе вичерпала. Якраз навпаки, виходу на політичну арену посиленої та об'єднаної націоналістичної сили чекав наш народ. Тому й недивно, що різногатункові ліберали і горе-демократи, захопивши трибуну Майдану, не допускають до виступів радикальних націоналістів, котрі можуть повести за собою народ на реальні кроки по поваленню влади.Чи дозволимо продати революцію? Зторгуватися лакузам із парламентської опозиції з паханом Януканом?

Цей рік, що прийде, — 2014 має ряд визначних дат — це і 105-річчя Степана Бандери, і 85-річчя створення ОУН, і велична дата 200-річчя Великого Кобзаря Тараса Шевченка... Хай ці славні ювілейні дати ознаменують наш рух до усунення режиму і нашу твердість, рішучість та злість до ворогів. Як писав Великий Кобзар «...і вражою злою кров’ю волю окропіте».

Референтура пропаганди ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020