Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Затримання лідера політичного проекту УКРОП Геннадія Корбана значно оживило слимакуватий і зторгований поміж різними політичними антиподами, продажний і проситуйований недоукраїнський політикум.

ОУН засуджує репресії влади проти очільників УКРОПу. Разом з тим ми проти того,аби робити з Геннадія Корбана новоспеченого "українського національного месію". Якби Порошенко не чіпав Коломойського то небуло би ніякого УКРОПу, представники Коломойського мали би свої квоти в БПП, Народному Фронті, інших політсилах. Однак на сьогодні спостерігається тиск влади лише на одне фінансово політичне угрупування.

ОУН підтримує в другому турі виборів мера Дніпропетровська (Січеслава)  Бориса Філатрва, як альтернативу відвертому українофобу Вілкулу. Разом з тим вважаємо, що українцям треба відродити могутню і потужну, об'єднану Організацію Українських Націоналістів, яка би очистила та об'єднала розрізнених націоналістів, як це свого часу зробив полковник Євген Коновалець.

Ми повинні припинити творити фальшивих месій, псевдонаціоналістичних комбінаторів (Кривецький, Махніцький, Марцінків) — лише чесні і перевірені роками боротьби націоналісти можуть об'єднати народ навколо української національної ідеї. Пам'ятайте: особа може зрадити — ідея не зрадить ніколи!

Биймо зовнішніх і внутрішніх ворогів під червоно-чорним знаменом Степана Бандери, знаменом національної революції! Буде ОУН — буде Україна! Слава Україні!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020