Портал Українського Націоналіста

Четвер, 28 січня 2021

Україна вступає в новий 2014 рік з новими надіями, прагненнями і сподіваннями. Переживши складний і критичний 2013 рік ми віримо і надіємося на краще, прагнемо очищення від скверни українофо­бії та російського шовінізму, від власної меншо­вартос­ті та загумінковості. Сподіваємося, що прий­деш­ній рік буде роком об’єднання справжніх україн­сь­ких патріо­тів у справі розбудови дійсно української України.

На першій сторінці «Нескореної нації» вміщу­ємо порт­ре­ти двох визначних українців: Героя України і Провідника ОУН Степана Бандери та багатолітнього політв'язня большевицьких тюрем, ініціатора відро­дження і державної реєстрації ОУН Івана Кандиби. Останній, до речі, є і засновником «Нескореної нації»!

Керівництво ОУН, очолюване молодим політиком-націоналістом Віталієм Цаповичом, стояло і стоїть на бан­дерівських позиціях. Позиціях безкомпромісної боротьби проти ворогів і зрадників, виконуючи пос­ту­­лат засновника ОУН полковника Євгена Коно­валь­ця: «Один Бог, одна Україна, одна ОУН!». Плекаємо в наших серцях єдність і соборність України та її бойового національного авангарду ОУН. Вже най­вища пора націоналістам об'єднатися та діяти спільно на ниві національного відродження. Збільшити кількісно власні лави, ідейно вишколити членство нашої Організації, розбудувати її осередки в усіх куточках нашої держави – ось головне наше завдання.

Закликаємо українців і словом, і ділом підтримати ОУН. Безкорисливі і тверді як граніт патріоти-бандерівці не зрадять. Бо наш лідер Віталій Цапович пройшов усі випробування в горнилі політичної боротьби, він ніколи не був при владі, він завжди відстоює чистоту національної ідеї та стоїть кісткою в горлі ворогам і запроданцям. Недарма боячись Цаповича ще в 1993 році керівник МВС Івано-Франківської області генерал совєцького «МВД» (право­наступника НКВД)  Михаїл Паньков казав таке: «Главноє убрать Цаповича, етого оголтелого бан­де­ров­­ца!». Але Цапович вистояв.

Отож, бескомпромісність, безкорисливість і безстрашність — наші триєдині принципи будемо втілю­вати в життя і в 2014 році.

Шануймося українці!
Допомагаймо одне одному!
Ставаймо в лави ОУН!
З нами Бог і Україна!

Максим Рубан, редактор «НН», м. Київ

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020