Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Внаслідок зневіри та розчарування громади Івано-Франківська та українства в цілому у владі та політиках ми спостерігали найножчу явку за всю історію Івано-Франківських виборів починаючи з 1990 року.

Щось подібне свого часу зіграло злий жарт з киянами коли мером Києва став "Льоня Космос". Надмір чорного піару, знеславлення і оббріхування кандидатами до влади та партіями в першому турі мера Франківська посилили цей негатив.

Сьогодні чуються заклики не йти на другий тур виборів чи псувати бюлетені. Хто з цього виграє. Колишні та теперішні кандидати в мери багаті люди і вони від нашої неявки на вибори не пропадуть. Але втратить Івано-Франківськ і його громада коли меншість виборців збереже при владі нинішніх достойників, що мали більшість в міській раді та контрольовані "базарними генералами" і "будівельними баронами" (інвесторами кандидата в мери Руслана Марцінківа) довели місто до занепаду, забудували все, що могли забудувати, відкрили в Хриплині свій асфальтний завод, запровадили корупційні схеми і відкати. Про це систематично писали місцеві медіа.

Ми вважаємо, що міським головою Франківська має бути самостійна і самодостатня особистість,газда і патріот конкретних справ. Патріотизм і націоналізм це конкретні справи, а не пусті слова.

ОУН у всіх виборчих кампаніях починаючи з 2012 року підтримувала Олександра Шевченка.Проте наш кандидат не потрапив до другого туру. ОУН та ідейноспоріднені націоналістичні сили з-під червоно-чорного стягу Степана Бандери не були суб'єктом виборчого процесу.Монополію на націоналізм отримала "Свобода". Ми з повагою ставимося до тих "свободівців", які воюють в АТО.Але ми проти Кривецького, Махніцького, Марцінківа та збудоваої подібними лжепатріотами корумпованої влади Франківська.

Ми вважаємо за необхідне нівелювати партійно-політичну приналежність кандидата в мери. Бо місту потрібен не людина-мегафон-демагог чи партійний вождь а господар. Тому ОУН і Нескорена Нація в другому турі виборів мера Франківська підтримали Ігора Насалика. Знаємо, що так само мають намір зробити й інші патріотичні сили.

Така позиція можливо не всім до вподоби.Але це єдиний вибір на користь подальшого рлзвитку міста. Аби Франківськ не став суцільним базаром чи суцільною забудовою, як це є нині. Кажуть,що історя вчить українців тому, що вона їх нічому не вчить. Ми вже голосували проти всіх в другому турі виборів Президента України 2010 року. Що з того вийшло?

Тому назло розпачі та зневірі закликаємо франківців прийти 15 листопада на вибори і підтримати Ігора Насалика. Одночасно вважаємо,що в наступній міській раді має бути велика коаліція "За Івано-Франківськ", а не маленькі фракції "за своє коритце".

З метою контролю майбутньої влади пропонуємо посилювати Самооборону, Добровольчі та парамілітарні структури,які при потребі чинитимуть тиск на владу. "Боріться, або не беріться!" так пише Ліна Костенко.

Віримо в правильність нашої боротьби і нашого вибору! Слава Україні!