Портал Українського Націоналіста

Середа, 05 серпня 2020

Коли «Беркут» по-звірячому побив молодь на Євромайдані, коли почалися рево-люційні події проти режиму Януковича, то ніхто і уявити собі не міг, що Майдан захочуть приватизувати та перетворити на аморфну громадську організацію, яку очолять збанкрутілі псевдоопозиційні політикани чи люди приз¬начені «його величністю» антинародним режимом.

Ідея перетворити народний опір на слимакувате громадське об'єднання, підконт-рольне владі, приписується політтехнологам зі штабу Андрія Клюєва, який вже по повній програмі займається Президентською кампанією Януковича 2015 року.

Найколоритніші особи взялися за приватизацію Майдану на Прикарпатті. Колишні губернатори, колишні мери та їх придворні посіпаки, вони для себе та своїх родичів Європу вже давно збудували. Але влади хочеться завжди. Чи хтось забув корупційні скандали навколо колишнього губернатора Степана Волковецького, який, наприкінці дев’яностих років сидів своєю вельможною задницею аж на трьох стільцях: голови Івано-Франківської ОДА, Голови облради та народного депутата України, його близького соратника екс-мера Франківська Богдана Боровича. Сканали щодо перебування при владі цих двох осіб описував у своїй газеті «Рідна Земля» теперішній соратник Волковецького по фракції БЮТ в обласній раді Василь Артим і журналіст Роман Гладин протягом 1994-1998 років.

Про колишнього секретаря обкому КПСС з питань ідеології, а теперішнього нардепа і голову обласної «Батьківщини» Дмитра Шлемка і говорити нічого. Цей «лєнінчук» свого часу очолив обласну «Батьківщину», маючи протеже Ярослава Федорчука, колишнього першого секретаря Івано-Франківського міськкому КПСС, а відтак керівника Секретаріату «Батьківщини» та «вічного нардепа».

Відтак «ГНОМ» — Громадське народне об'єднання Майдан мало би репрезентува¬ти на Прикарпатті громадських і студентських активістів, націоналістів та всю без винятку опозицію. Хто не в «ГНОМІ» — той провокатор, тушка і тітушка.

Чи не принижує це ту нашу молодь, без якої не було б Революційного Майдану, а було б 54 засранці з депутатського корпусу облради, які не здатні висловити недовіру голові ОДА Василю Чуднову? Де Ви є громадські активісти і чесні журналісти? Чого в складі «ГНОМа» фігурує сателітна і фасадна структура ПР, так звана Українська Народна Партія, очолювана в області замом Чуднова Зіною Болюк, яку також називають зв’язковою між Чудновим і «ГНОМом», знає ця баба справжню ціну політичним торгам.

Принагідно зазначимо, що саме люди з УНП поздирали на інформаційних «Кубах» на Вічевому Майдані Івано-Франківська всі карикатури із зображенням «Мешканця Межигірря». А також агітматеріали «Правого Сектора» Майдану із зображенням Героя України Степана Бандери!

Ще, не зайве в році 200-річчя Тараса Шевченка запитати всіх цих губернаторів і мерів: чому Івано-Франківськ, єдиний із всіх обласних центрів України не мав гідного і великого пам’ятника Тарасу Шевченку в центрі міста, наприклад, на площі перед будинком ОДА, замість отого большевицького гранітного «штика»?

Чому приміщення Народного Дому Просвіта, де і збирають «ГНОМа», перебуває в такому жалюгідному стані, коли увесь його другий поверх відданих орендарям, а влада час від часу виділяє чималі суми допомоги «Просвіті», та і в самого Степана Васильовича Волковецького пенсія не маленька....

Виходячи із вищевикладеного, ми українські націоналісти-бандерівці, ті кому, честь і доля Нації понад усе, закликаємо просто порядних людей, а передусім студентських і громадських активістів, зробити одне з двох: або взяти на себе керівництво «ГН0Мом», або відмежуватися від нього, як від лукавого проекту, мета якого нейтралізувати народний опір та справжню революцію, а також стати трампліном на місцеві вибори 2015 року для різноманітної ласої до посад, мандатів і привілей псевдоопозиційної шпани!

Референтура пропаганди ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020