Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Вибори роз'єднують українців. В гонитві за депутатський мандат депутатів місцевих рад, який гарантує лише примарну владу багато колишніх друзів стали ворогами. Безідейний та користолюбивий політикум деградує, а разом з ним деградують ті патріоти котрі потрапили «до депутатського корита».

ОУН пропонує реальну українську патріотичну альтернативу — орден української надії, політечне об'єднання на традиційних зристиянських цінностях та традиційному українському націоналізмі ідеологічно «донцовському» (окресленому ідеологом українського націоналізму Дмитром Донцовим) та практично «бандерівському» (реалізованому на практиці Степаном Бандерою і його послідовниками).

Найвища пора зрозуміти  що ніякі ,на слрвах патріотичні об'єднання, не проходять випробування часом і боротьбою,вони банально «скурвлюються». Тому тільки ОУН,яка пройшла десятиліття в горнилі боротьби за Україну,в різних іпостасях свого існування та застосовуючи різні методи боротьби вистояла і вистоїть оріжнтуючись на те, що є корисне Українській Нації,а не різногатунковим олігархічним кланам чи тимчасовим політичним «месіям-лідерчукам».

Закликаємо підтримувати тих кого підтримує середовище ОУН і Нескореної Нації — середовище безкорисних,ідейно-вдумливих націоналістів-державників котре уособлюють ветерани УПА, такі,як Ілля Сливінський, ветерани Дивізії Галичина, такі, як Павло Лаврук та політики молодшої генерації Віталій Цапович, Святослав Тарасенко, Максим Рубан та тисячі інших дієвих патріотів України. ОУН не збиражться розчинятися в тимчасових політичних проектах чи йти на співпрацю з псевдопатріотами і комерційними «націоналістами». Час та історія завжди все розставляють на свої місця. Ми ж лише хочемо, щоб акценти розставлені історичною правдою були на користь Українців. Єднаймося навколо ОУН та в лавах ОУН проти всіх окупантів й поневолювачів за торжество та велич Української Нації!

Будьмо разом! Слава Україні!

Ухвалено політичною радою ОУН на засіданні в селі Старий Угринів Калуського району Івано-Франківщини (малій батьківщині Героя України Степана Бандери) 12 листопада 2015 року.