Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Не будемо ліпити з Парасюка нового політичного Месію. Але його вчинки викликають повагу, а відвага супроти внутрішнього окупанта — захоплення. Обманутий український народ бачить в Парасюку себе. Бо кожен свідомий українець хоче заїбашити владно-номенклатурну злодійську погань.

Парасюк простий український хлопець, який без удаваної респектабельності, поміркованості, інтелегентності, слимачкування відстоює ідеали Майдану та справедливість. Не важливо чи говоримо ми про продовження Революції Гідності чи про Третій Майдан. Ми хочемо поламати злодійсько-корупційну систему. Ми хочемо справжньої самостійності України та її соборності добра і добробуту рідному народу. Ми хочемо перемоги у війні з кацапами. Та для цього всього потрібна національна влада в Києві. Яка прийде на зміну нинішнім злодіям і бандитам януковсько-кучмівської закваски.

Парасюк діє аби так було. І нам треба так діяти. В місцевих радах чи місцевих мусарнях. Хай банда відчує, що земля горить під ногами. Тому ми гордимося сотником Майдану Парасюком і братимемо з нього приклад. Менше слів більше піздюлєй!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020