Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Поки вальцманутий політикум  бавиться в перемир'я зі Сходу везуть тіла полеглих Героїв.  Війна триває хоч інколи у вирі боротьби за владу між різноманітними кланами і виборчими бидлопристрастями ми її не помічаємо. Тому активізувати збройний опір кацапам, як і антиросійську пропаганду саме на часі! 

Разом з тим слід розпочати наступ на владу корупціонерів та перефарбованих регіоналів, а також тих діячів майдану, які скурвилися. ОУН, як бойова націоналістична та елітарна сила закликає до тотального наступу на всіх тих хто діє проти українського народу!  Бандера воював на всіх фронтах. Він не шукав де більше, а де менше зло. Бо зло завжди є зло!  Треба відстрілювати ворогів так, як замочили Калашнікова і Бузину. Наступними мішенями націоналістів мали би стати кримський гоблін Аксьонов та очільники терористичних анклавів ДНР і ДНР.

Про це можливо не слід багато патякати, але трупи цих виродків символізуватимуть дієвість заповітів Бандери!  Безкомпромісність і безстрашність! Самопосвята та безкорисливість наші традиційні бандерівські постулати, а кров полеглих Героїв кличе до зброї. ОУН — символ Нації, рука месника, що стискає зброю, орден української надії ведучий Націю до перемоги!  І немає такої ціни, якої не вартує перемога!

Смерть всім ворогам України!