Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Нещодавно побував разом з делегацією ОУН в Прикарпатському містечку Снятині на відкритті пам'ятника беззаперечному Герою України та найвизначнішому Провіднику ОУН Степану Бандері.

Кожен пам'ятник Бандері — це удар по Москві. Такі пам'ятники потрібні не самому Бандері бо він не прагнув пам'ятників, а прагнув дійсно української України де пануватимуть українці, чесної та справедливої Держави. Такі пам'ятники потрібні нам сучасному поколінню українців. Аби не втрачали націозахисних і державотворчих орієнтирів.

Кожен пам'ятник Бандері його соратникам та сподвижникам, кожна книжка, календарик, значок із пошануванням Бандери — це своєрідний ідеологічний та пропагандивний постріл по ворогам України. Маємо плекати бандерівський нескорений дух. Люто ненавидіти всіх україноненависників. Лише так вистоїмо. А ідея підкріплена зброєю та парамілітарними структурами завжди діва та смертельна зброя.

Ворог панічно боїться бандерівського духу і бандерівських ідей. Наша вірність і відданість справі Бандери — запорука Великої та Могутньої України. Хай ллються ріки московської крові на руїнах Кремля. Твердиню зла буде зруйновано.

Бандера переможе. І ми переможемо з бандерівським духом. Іншого шляху немає!