Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Дорога українська громадо! Друзі та побратими! В перший день Нового 2016 року ми відзначаємо сто сьомий День народження Героя України, Провідника ОУН і символа української нації Степана Бандери.

Його ім'я направду стало символом України, боротьби нашого народу з різнобарвними поневолювачами, окупантами і зрадниками. Сьогодні коли Україна веде війну з Росією, а в самій Україні владу захопили бариги, політичні шахраї та пристосуванці й бандити ми маємо, як ніколи брати приклад безкомпромісності, твердої непоступливості, нескореності духу та самопосвяти у Степана Бандери. Наша мета знищити всіх ворогів і поневолювачів нашої Вітчизни, як зовнішніх так і внутрішніх окупантів.

Тому 1 січня згадайте про Степана Бандеру: на передовій зі зброєю в руках в бою з кацапами, в усіх містах і містечках України та в Старому Угриневі де народився Герой України. І хай же наша пам'ять і шана Бандері обернеться в лютий опір ворогам, примножиться спротивом корумпованій бандитській владі та вірністю національним ідеалам!

Дух Бандери посеред нас!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! Смерть ворогам!

Почесний Голова ОУН Ілля Сливінський

Голова ОУН Віталій Цапович