Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

1 січня 2016 року ми відзначили 107 річницю від Дня народження Героя України та Провідника ОУН Степана Бандери. Щорічно наше членство ОУН відвідує Старий Угринів малу батьківщину Бандери.

Бандера сьогодні особливо актуальний. Його символічність найбільш надається для нинішніх важких для українського народу часів. В українській історії безліч видатних особистостей: Гетьманів, світочів слова і науки, військових та політичних провідників. Попри те вороги України, особливо ненавиділи Бандеру.

З його іменем уособлювали все українське. Бандерівська нація, бандерівська мова, бандерівська церква. Пригадайте скільки разів ми таке чули. Навіть представників інших національностей, що воюють проти кацапів називають бандерівцями.

Бандера передусім уособлює гостре відчуття несправедливості та кривди щодо свого народу. Відтак безкомпромісну та безкорисливу боротьбу з усіма без винятку окупантами і поневолювачами.  Бандера - прапор руху однодумців для котрих Україна, а не "корито" понад усе.

ОУН має зайняти визначальне і визнане всім народом заслужене місце в українському політикумі. Пам'ять Бандери має бути відзначена на державному рівні, а Орден  (Медаль) Степана Бандери має бути найвищою Державною нагородою. Віримо, що так буде коли в Україні запанує справжня українська влада. Влада духу Шевченка, Мазепи,Бандери,Шухевича та всіх великих Провідників і Героїв Нації.

Коли на Покрову 1990 року автор цих рядків відкривав в Старому Угриневі перший в Україні пам'ятник Бандері біля його отчого порогу то надіялося саме на те, що вище написав. Цьому разом з однодумцями присвятив своє життя. Як будемо такими, як Степан Бандера то й перемога на усіх фронтах буде за нами.

Сила і невмирущість ідей Бандери в нас, його послідовниках. А бандерівська справа житиме ввіках!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020