Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Так званий референдум в Криму, провокації сепаратистів на Сході України, спроби розчленувати Українську Державу, а з української сторони беззубість та неорганізованість вищого державного проводу становлять реальну, найбільшу за всі часи її існування загрозу Українській Державі.

За всі роки Незалежності послідовно і цілеспрямовано розвалювали і розкрадали українську армію.Ще коли Президентом був хитрий лис Кравчук націоналісти,передусім Іван Кандиба говорили про неприпустимість здачі ядерної зброї.Тоді демократи, які були в обслузі Кравчука таврували за це націоналістів  провокаторами. Пам'ятаю,як в 1991 році коли на мітингу в Івано-Франківську за виступи проти політики Кравчука лідера Франківських націоналістів Віталія Цаповича обзивали зрадником. Але час показав гірку правду.Зрадниками виявилися демоліберали котрі роззброїли Україну.

Разом з тим політика Путіна зуміла об'єднати увесь український народ,громадян України всіх національностей та всю світову спільноту в обороні України проти російської агресії. Навіть УПЦ Московського Патріархату почала дистанціюватися від Путіна та Кіріла Гундяєва.

Криміналітет в особі Аксьонова і Константінова,який виконує роль влади Криму підконтрольної Москві заслужив осуд і презирство навіть від великої частини чесних росіян.

Кримські татари не визнають російську анексію Криму.Мусульманський світ готується до джихаду — священної війни проти Росії. Нам українцям сьогодні слід забути про партії,партійні прапори,власні амбіції та розподіл посад та зробити все для захисту України.

Відкиньмо амбіції та особисті суперечки. Москва наступає. Наша свята мета зберегти Україну.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020