Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Незважаючи на російську окупацію Криму, сепаратистські рухи на Сході України виборча Президентська кампанія наберає обертів. Висуваються різноманітні кандидати в Президенти кожен з яких клянеться у вірності України. Не обходиться і без знеславлення та очорнення одне одного.

В соціальній мережі фейсбук та на деякий інтернет ресурсах різноманітні тролі з-під стягу доморощених олігархів «Пупса» і «Морди» хазяїв партії ВО «Свобода» почали кампанію проти лідера «Правого Сектора» Дмитра Яроша. Адже саме його ймовірний високий результат на Президентських виборах покладе край  багаторічній монополіх «свободних» партайгеноссе на патріотизм і націоналізм. До того ж чинуші за квотою «Свободи» в Уряді та ОДА не користуються авторитетом в народі, а їх перші ужинки на займаних посадах більш ніж сумнівні.

Як і сумнівні діяння різноманітних люстраторів та народних рад,які приміром на Івано-Франківщині діють у фарватері «свободних» партайгеноссе.

Івано-Франківські платні люстратори і так звані «незалежні журналісти» мов в рота води набрали (а може і в кишені «зелені») і мовчать як риба в Дністрі щодо ганебного претендування на «хлебноє мєсто» начальника служби автодоріг області Сергія Плотнікова, екс-голову долинської ОДА, якого як видно з відео в мережі ютуб мало не відлупили на віче в Долині, а сесія райради висловила йому недовіру. Твердий чудновець-януковець Плотніков сьогодні знову в грі.

А тим часом «павліном» на сесії облради ходить депутат від ПР і колишній начальник облавтодору Сендерський за яким давно тюрма плаче. Кажуть він допомагає «Шкварку» розставляти кадри на «хлєбних мєстах в дорожній мафії.

В революційних подіях що мали місце в Україні одні бачили надію на очищення від скверни, на краще майбутнє.Інші хотіли просто забрати собі регивоняльне «корито» і самим «хлєбати» з нього. Президентські вибори повинні об'єднати українців. Слід уникнути лютого самоїдства та взаємопоборювання.Але різноманітну політичну «шушеру» слід роздавити раз і назавжди. 

Керівництво ОУН, сивочолі ветерани Організації та ряд відомих діаспорних діячів підготували Маніфест ОУН, що днями буде широко висвітлений мас-медіа. Головна ідея цього Маніфесту — спільна праця всього українського політикуму разом з народом над тим за, що стояв Майдан та загинули Герої. Щоб більше не було жодних бандюковичів незалежно від прізвищ та партійної приналежності. Щоб Україна була справедливою державою де влада працює для народу, а не панує над народом. Велике історичне призначення Ордену української надії — Організації українських націоналістів на об'єднання здорових націотворчих сил нашої держави буде довершене. Потрібна лише Ваша підтримка дорогі українці. Чиніть тиск на політиків і депутатів та різногатункових громадських діячів, щоб інтереси народу, який їх сьогодні привів до влади ставили вище власних інтересів.

«Свою Україну любіть, любіть її во время люте...» заповідав нам Великий Кобзар. За це загинула Небесна Сотня і ми з Вами зобов'язані довершити їх прагнення.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020