Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Нахабне і демонстративне вбивство Олександра Музичка (Сашка Білого) — виклик всім чесним людям та всьому українському суспільству. Чи залишиться цей злочин непокараним? Чи будемо мовчати про новітніх представників влади,які продовжують справу колишньої влади "аби не тішити Москву"?

Врешті хто такий Аваков і де він взявся в українському політикумі?

Ми всі бачили відео де під час Помаранчевої Революції в Харкові Аваков і Кернес разом при мікрофоні на Помаранчевій трибуні в Харкові.Згодом Аваков за часів Президентства "Юща Рапавого" стає губернатором Харківської області він вірою і правдою служить "Ющу" і не забуває при цьому  про себе,про власний бізнес,збагачення своєї родини.

Про українські національні інтереси в діяльності губернатора Авакова очевидно не йшлося.Бо після його відходу від влади Харків став центром українофобів Добкіно-Кернесівської закваски,антиукраїнського "Беркуту", тітушок-"Оплотівців, тощо.

Якби маючи всю повноту влади на Харківщині Аваков вів проукраїнську політику з конкретними результатами то всього вище перерахованого не було.

Під час Президентських виборів 2010 року  Аваков "киданув" Ющенка і зробив ставку на Тимошенко,але програв разом із нею.На виборах мера міста Харкова восени 2010 року за посаду мера Харкова точиться запекла боротьба між двома кримінальними угрупуваннями — Кернеса і Авакова.Одна банда видаж з себе прихильників влади Хама інша — прихильників БЮТу. Маючи необмежений ресурс тогочасної влади Добкін-Кернес переграють Авакова з мінімальним відривом.Перед виборами ВР 2012 року Аваков тікає в Італію звідти повертається ставши депутатом за списком Батьківщини і отримавши недоторканність.

Постає питання: так що конкретно зробив для України пан Аваков, окрім конкурування з ПР за доступ до "корита" і за які заслуги став міністром МВС. Чим він різниться від Захарченка? Чи будемо ми українці і далі мякотілими і безхребентними по відношенню до тих хто має нас за бидло,як їх привело до влади,а тепер заважає жирувати? І останнє: яка ж позиція депутатів-свободівців та Генпрокурора-свободівця Махніцького до вбивства Сашка Білого?

Попри те віримо і знаємо,що на все приходить час розплати!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020