Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Чи можна обдурити самого себе? Можна. Якщо піддатися самообману і навіюванню та політичним спекуляціям українськими національними святинями, патріотизмом, удаваними заслугами перед Нацією, тощо. 

Такий самообман характерний для багатьох виборчих перегонів на Галичині та Івано-Франківщині зокрема всіх останніх років. Постаж так, що в ролі національних захисників виступають відверті злодюги і негідники:спекулянти земельними ділянками,дозволами на забудову, партійними брендами,опозиційною риторикою і тому подібне. Обраного кандидата через пів року проклинають: "хто його знав,що така сволоч виявиться..." правда тих хто казав,що так буде перед тим, на виборах клеймили,як провокаторів.

В Івано-Франківську взагалі присутній спицефічний політичний феномен: "з патріотів роблять "сексотів", а з "сексотів" - патріотів ("сексот" - секретний сотруднік НКВД-КГБ). Ось дивіться:ті люди,що відкривали перші пам'ятники Степану Бандері біля його отчого порогу в Старому Угриневі в 1990-91 роках, вели перші велелюдні мітинги на Вічевому Майдані,очолювали комітет опору ГКЧП під час путчу 19 серпня 1991 року оголошені "зрадниками" і "провокаторами",а ті хто був заядлим комуністом,підтримував путч ГКЧП сьогодні депутати ВР, "штатні патрійоти".

Але ми трохи відхилилися від теми.Дуже би не хотілося,щоб вибори депутата ВР від міста Івано-Франківська перетворилися на політичне болото з бридкими жабами-кандидатами,кожна з яких плює болотом одна на одну. Ми бачимо, як за останні роки славний Станиславів-Івано-Франківськ перетворився на такий собі Франек. Занедбане містечко з розбитими дорогами,авторагулями,базарами в центрі міста,міськими депутатами злодійчуками в дусі "аля Гаркот-Колковський" і коли в міськраді починають голосно говорити про патріотизм і націоналізм то значить хтось щось краде. Цей містечковий псевдопатріотизм і псевдонаціоналізм,бажання різних трипальцевих хрунів мати монополію на любов до України насправді немає нічого спільного з націоналізмом,безкорисливим і жертовним Коновальця,Бандери, Шухевича,які віддали життя за Україну не надбавши вілл і маєтків таких як є на "Проспекті Демократів" в Івано-Франківську.

Чи зможе теперішній Івано-Франківськ показати,що він не рагулячий і лоховатий Франек?Обрати до ВР достойну людину,яка не буде нашою ганьбою,а буде служити місту,знатиме,як залучити фінанси та інвестиції та гідно розбудувати обласний центр Прикарпаття,як європейське і українське місто.Робити щось для простих його мешканців,а не сіяти великих слів велику силу і більш нічого. Все це залежить перед усім від самих франківчан, виборців міста Франкового.

Граблі розмальовані в найпатріотичніші тони розставлено. Знову наступимо на них?

І тут будемо непопулярні.Згадаємо голову Дніпропетровської ОДА пана Коломойського.Скільки цей олігарх офірував останнім часом на українську армію,яку розкрадали і нищили всі починаючи з кравчуеівських часів,скільки зробив, щоб задушити федерастів-сепаратистів на Дніпропетровщині.В той час,як Франківські мініолігархи думають в який злодійкуватий проект вкладати гроші на наступних виборах міської ради і якого бандюгу вибрати мером та скільки дати грошей на різноманітні шизоїдні листівки і плакати з метою обклеювання Франека.

Тому дивимося на вчинки,а не на слова.Віримо у розум наш з вами, а не фальшивих мініфюрерів-лідерчуків-псевдопатріотів.

І , як писав Шевченко: "...діла праведних оновляться,діла злих загинуть!"

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020