Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Потвори режиму Бандюковича, що затаврували себе репресіями проти українців та осатанілою сепаратистською та антиукраїнською діяльністтю вільно і безперешкодно балатуються в Президенти Держави котру ненавидять і яку грабували і далі грабують.

Чи могло би в післявоєнній Німеччині бути таке, щоб найблищі соратники Гітлера претендували очолити державу? В Україні де політикум наскрізь прогнив, де для багатьох державних мужів обман і лицемірство є нормою поведінки та навіть патріотизм і Майдан хочуть приватизувати лжепатріоти оплачувані донедавна Клюєвим може бути все. Всі ці тігіпки, добкіни, бойки, королєвські та інші ушльопки давно повинні були бути якщо не повішені на Майдані то перебувати в тюрмі. Їх не чіпає ні Генпрокурор Махніцький, ні міністр МВС Аваков. Ну хіба для картинок прибаронених телеканалів відкрили "раді понта" кримінальні справи та трошки потримали Допу в СІЗО. Мовляв боремося з сучим сином путінської закваски.

Натомість йде шалена атака із застосуванням провокацій з арсеналу НКВД-КГБ проти Правого Сектора та Дмитра Яроша. Ви помітили скільки в останні дні на них поширено негативу? Очевидно для того аби правий-націоналістичний електорат монополізував і приватизував пан Тягнибок. Комусь це дуже вигідно!

Хамові діти Донецького Хама нагло рвуться до влади і прагнуть реваншу навіть не криючись в цьому. А де українці? Ті, що виходили на Майдани (не на трибуни) за кращу долю, за самих себе? Їх вже нова влада разом із спаринг-партнерами зі старої влади хочуть поставити на межу виживання. Галопуючі ціни та мізерні зарплати, зрізший курс долара. З нас знову хочуть зробити худобу яка думатиме лише про виживання.

Та ми глибоко переконані,що наш народ не дасть цього з собою зробити.

Третій Майдан не за горами. Тримаймо порох сухим!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020