Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 02 березня 2021

У кожної нації є свої символи, свої герої. Буває таке, що ці герої і стають символами нації. Зрозуміло, що ці люди внесли неймовірний внесок у розвиток народу, допомогли йому звільнитися з під ярма, підняли на боротьбу. Це можуть бути і письменники, і науковці, і військові. І, звичайно, що український народ має своїх героїв, які в певний момент часу допомогли йому, підняли українську націю на боротьбу.

Незламний дух і боротьба. Такими словами можемо охарактеризувати діяльність провідника українського народу Степана Андрійовича Бандеру. У свій час, Бандера, побачивши, що його народ страждає від ворожого панування, зрозумів, як потрібно діяти, не боячись свого ворога, який був набагато сильніший.

Народився герой українського народу 1 січня 1909 року в селі Старий Угринів, Калуського повіту на Галичині. Його батько, Андрій Бандера був у той час парохом в цьому селі, а мати, Мирослава Бандера, походила з родини священиків із Старого Угринева.

Свій шлях Бандера окреслив для себе одразу − боротьба, боротьба і ще раз боротьба. Будучи юним він вступає в Українську Військову Організацію, а далі ще відважніше очолює радикальне крило ОУН, з чого витворюється УПА. Саме та сила створила реальну загрозу існуванню світової імперії ЗЛА!!! – Радянського Союзу. Саме її послідовники в далекому Сибірі організовували повстання від яких тріщала система таборів.

Безумовно, можна впевнено говорити, що Степан Бандера є символ української нації. Своєю діяльністю він не тільки показав, що український народ є сильний, готовий до боротьби, а й надав приклад наступним поколінням, як потрібно любити свою державу, свій народ та боротися за його свободу. Інша справа, чи наступні покоління унаслідували цей приклад.

Хто ж він був, які риси допомогли провіднику нації стати тим, ким він був, що потрібно сучасній молодій людині, щоб добитися чогось вжитті.

Кожен з молодих особистостей напевно мріє, що у близькому майбутньому буде працювати і неодмінно досягне найкращих результатів. Чого вчить нас постать Бандери? Давайте подивимося на нього не як лідера армії українського народу, а як на людину що добилася вражаючих результатів.

Перше, що варто сказати і ніяк не можна оминути – це ВІРА. Степан Андрійович був глибоко віруючою людиною − християнином, це виходить з того, як він ставився до життя і до місця Бога в ньому. Віра це той стрижень, що веде людину по життю і допомагає їй прямувати до мети. Інколи в житті виникають непереборні труднощі і саме віра допомагає їх подолати.

ВОЛЯ. Ця риса була характерна для воїнів. Вміти постійно тримати себе в тонусі, постійно бути готовим до життєвих труднощів, вміти виходити переможцем у найскладніших ситуаціях. Крокувати в перед до мети навіть, якщо інші в цьому не бачать перспективи. Бути спроможним протистояти пробитися крізь граніт.

Людина без ідеї і віри в себе в свою справу приречена на забуття. Тобто, людина, яка не поставила собі ідейної мети в житті не зможе зробити рішучі зміни в своїй буденності, щоб досягнути такої омріяної вершини.

Бандера – це людина, яка глибоко цінувала ТРАДИЦІЇ свого народу. Намагалася їх поширити на тих людей, що уже почали забувати їх. Він розумів, що в традиціях закладена етнокультурна відмінність і самобутність українського народу, його дух і захист від ненаситних ворогів.

ВЛАДА – не як можливість возвишитися за рахунок інших, а можливість зробити для інших. Цим критерієм завжди послуговувався наш провідник задля перемоги свого народу.

ЕЛІТА. Прагнув витворити в нашій країні нову, зовсім відмінну від попередньої еліти. Таку, що не буде возвеличувати іноземних діячів, а докладе усіх сил, щоб піднести Українську державу на новий рівень.

ЧЕСТЬ. Бандера був людиною честі. Він не боявся ворога, а завжди свої справи робив відкрито. Віддав своє життя за найвищу цінність Українську державу.

Окрім цього Бандера активно займався спортом, відвідував безліч різних спортивних секцій, громадських організацій, тобто розвивався, як здорова активна людина, і не вбивав своє здоров’я алкоголем, курінням та іншими шкідливими звичками. На превеликий жаль, сучасна молодь робить все навпаки.

Яким способом Степан Андрійович пройшов свій шлях і добився таких успіхів − він просто не витрачав свій час на дурниці, а використовував його з користю.

Проблема більшості людей полягає в тому, що вони не знають як правильно використати власний час, а якщо й знають, то обирають легший шлях…

Степан Бандера залишив прекрасний приклад теперішній молоді. Потрібно тільки знайти в собі сили зреалізуватися.

http://www.molod.lviv.ua

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020