Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Як відомо один справжній боєць національної революції вартує сотні демагогів політиканів та різноманітної пседопатріотичної депутатської тушкованої шантрапи.

Палаючі шини — це символ не тільки української революції зими 2014 року. Це і щось таке що певним чином вселяє підсвідомий шалений страх в різних ліліпутіних та лукашенків. Та й досі ці палаючі шини ввижаються у жахливих снах добкіним, царьовим, тігіпкам та різним доморощеним януковським покидькам в тім числі Івано-Франківської закваски вишиванюкам, чудновим, феликам, болючкам та іже з ними.

Хто знає чи не запалають шини на Грушевського в Києві після Президентський виборів 25 травня цього року?

Бо не все сталося так як хотів Майдан. Посади у владі і далі продаються,по областях розставляють різних аферистів, яких несприймають активісти місцевих майданів.

Скидається на те, що систему корупції та політичного фарисейства започатковану ще хитрим лисом, ідеологом компартії Льоньою Кравчуком не зламано вщент.

Тому палаючі шини і коктейлі Молотова не лише актуальні — це своєрідна засторога всім тим хто хоче мати владу для власного збагачення та панування над народом, а не для служіння рідному народу.

Головне ж — ніколи не розчаровуватися,не впадати в апатію і депресію. Бо все в першу чергу залежить від нас з вами.

Палаюча шина — новітній символ боротьби за збереження української незалежності,та власне не просто символ, а при потребі й заклик до дії.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020