Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 02 березня 2021

Віктор Шевченко, висунутий партією УКРОП кандидатом на проміжних виборах до Верховної Ради в 85-му виборчому окрузі з центром в місті Калуш, розкритикував чинну парламентську більшість під час програми "Право на владу" на телеканалі 1+1:

«Я не готовий вступати в ту більшість, яка зараз існує. Вона є, скажімо так, колаборантською і готова здати інтереси України на користь Росії. Я готовий вступати в більшість, яка буде сформована патріотичними депутатами і партіями. Саме патріотична позиція зараз дуже важлива для України, тільки вона може змінити хід нашої історії зараз і принести мир. Позиція нашої так званої більшості веде тільки до погіршення ситуації на Донбасі. Так само я не бачу нічого хорошого, що б ця більшість зробила для людей. Багато рішень, які приймаються зараз у Верховній Раді, йдуть не на користь людям».

Віктор Шевченко на запитання ведучого висловив переконання, що мешканці України не спроможні платити за підняті тарифи на енергоносії та комунальні послуги за європейськими цінами, отримуючи українську зарплату: "Чому ціна за газ в нас втричі чи й вчетверо вища за собівартість видобування газу власного видобування?"

Також Віктор Шевченко висловив переконання про необхідність політичної люстрації старої політичної еліти, яка відповідальна за наявний стан справ в Україні. 

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020