Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Боротьба з російськими путінськими окупантами,сепаратистами та недобитками донецького Хама об'єднала Українців і євреїв. Найколоритнішою в позитивному розумінні цього слова фігурою українського єврейства є Ігор Коломойський.

Очоливши Дніпропетровську ОДА пан Коломойський налагодив її успішне функціонування та зумів задавити сепаратистів в цьому регіоні Сходу України. Більше того, Ігор Коломойський виділив чималі власні кошти на підтримку Збройних сил України,його заправки надають українським військовим безкоштовне пальне. І в цьому є справжній феномен пана Коломойського. Не кричучи на мітингах і телестудіях про любов до України він зміцнює нашу державність більше за штатних псевдопатріотичних балакунів. Він непобоявся назвати Путіна шизофреніком. Бо як же інакше крім шизофренії пояснити антиукраїнську істерію московитів.

Свого часу ОУН на еміграції створила АБН — Антибольшевицький блок народів в складі якого представники різних національностей боролися за розвал Совєцького Союзу та проти комунізму і російського великодержавного шовінізму.Очолював АБН близький соратник Героя України Степана Бандери вбитого большевиками Ярослав Стецько.І ми без перебільшення скажемо,що новітній АБН мав би очолити Ігор Коломойський.

Не трипальцеві "Пупси" і " Морди" з-під стягу Андрія Клюєва, які під патріотичними гаслами грабують Львів'ян та Івано-Франківчан. Не Франківські нувориші "Марцин" і " Онуфрій" чи "Василько" під мудрим керівництвом якого з офісу обласної УНП щезло десять тисяч доларів каси Прикарпатського Майдану. А саме Коломойський.

Він допомагає Україні в цей скрутний час постянуковської руїни.Він тратить свої гроші,щоб зміцнити цю державу. А дехто навпаки краде гроші прикриваючись майданами і патріотичними гаслами.

Один із ініуіаторів легалізації та відродження ОУН після проголошення Незалежності України, сивочолий політв'язень Богдан Чуйко — уродженець села Тустані Галицького району Івано-Франківщини (похований в м.Стрий Львівської обл.) в 1993 році на зустрічі ветеранів УПА з громадою Івано-Франківщини у Центральному народному домі Франківська по вулиці Шевченка,1 на запитання, що таке український націоналізм сказав: "Своє люби, а чуже шануй".

Це сьогодні кажемо і ми. Ми любимо своє але шануємо таких людей,представникіа українського єврейства,як Ігор Коломойський.Котрий кісткою в горлі ліліпутінським ксенофобам.

Єднаймося за Україну!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020